wmaraci reklam

E-Ticaret Sitesi Kuruyorum Deneyimlerinize İhtiyacım Var

26 Mesajlar 5.877 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ORNAKD ORNAKD Pingoliv Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Storm adlı üyeden alıntı

Bankalardan sanal pos alması zor oluyor mu bir bilginiz var mı bu konuda da ?

Payu gibi ödeme sistemleri diye google da aratın bir çok firma var. Ayda 50-60 TL gibi bir rakama sitenizde en büyük bankaların tüm kredi kartlı satışlarına sahip oluyorsunuz.

wmaraci
reklam

Storm Storm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

ORNAKD adlı üyeden alıntı

Payu gibi ödeme sistemleri diye google da aratın bir çok firma var. Ayda 50-60 TL gibi bir rakama sitenizde en büyük bankaların tüm kredi kartlı satışlarına sahip oluyorsunuz.

Bankalardan kendimiz almamız hem fiyat olarak hemde tüm işlemler ve hesaplar bizim üzerimize olmaz mı ?

conestoga conestoga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest meslek şirket sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
biraz daha derin bilgi verirmisin kardeşim ne satacaksın, kar marjı yüzde kaç, ürün tedariği çok yerdenmi, bütçen nedir, rakip firma analizi yaptınmı v.b?

http://www.derinhavuz.com - HAVUZ - SAUNA - JAKUZİ

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

conestoga adlı üyeden alıntı

biraz daha derin bilgi verirmisin kardeşim ne satacaksın, kar marjı yüzde kaç, ürün tedariği çok yerdenmi, bütçen nedir, rakip firma analizi yaptınmı v.b?

Konu başına ekliyorum hocam ama önce size yazıyım ;

Karel Ve Telesisin resmi yetkili servisiyiz.Santral,santral ürünleri(robot vs),telefon vs ayrıca elektrikçi olduğumuz elektrik malzemesi ( led ampul vs ) satışa sunacağız.Asıl amacımız yüksek miktarda çok iyi bir santral siparişi verdik ve elimize ulaştı piyasanın açık bir miktarda altına bunu satmaya planlıyoruz e-ticaret ile de yaptığımız işi daha genele yayıp ürünleri satışa sunmaya çalışacağız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
kar marjı iyi eveliyatı olan bir şirketseniz ve süreklilik arz edecek bir e-ticaret girişiminde bulunacaksanız pro falan uğraşmayın adam akıllı bir firmadan hizmet alın ideasoft, ticimax gibi benim 2 tane sitem var 2 sini de ticimax tan aldım 6-7 ay ara ile bende senin yollardan geçtim pro mu yapsam falan diye yada yazdırma hadisesi. firmama yakın olduğu yani anında kanlı canlı da hizmet almak için gerektiğinde tici yi tercih ettim ve fiyat açısından da iyiydi ideasoft pahalı geldi. şunu demek istiyorum bu işler bütçesiz olmuyor ilk sene için seo da dahil en az 3-4 bin tl gözden çıkar bunun ilk etapta 1.500-2000 gibi siteye devamı seo ya. ayrıntı sormak istersen cevaplarım kardeşim allah utandırmasın

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

kar marjı iyi eveliyatı olan bir şirketseniz ve süreklilik arz edecek bir e-ticaret girişiminde bulunacaksanız pro falan uğraşmayın adam akıllı bir firmadan hizmet alın ideasoft, ticimax gibi benim 2 tane sitem var 2 sini de ticimax tan aldım 6-7 ay ara ile bende senin yollardan geçtim pro mu yapsam falan diye yada yazdırma hadisesi. firmama yakın olduğu yani anında kanlı canlı da hizmet almak için gerektiğinde tici yi tercih ettim ve fiyat açısından da iyiydi ideasoft pahalı geldi. şunu demek istiyorum bu işler bütçesiz olmuyor ilk sene için seo da dahil en az 3-4 bin tl gözden çıkar bunun ilk etapta 1.500-2000 gibi siteye devamı seo ya. ayrıntı sormak istersen cevaplarım kardeşim allah utandırmasın

Aslında köklü bir firmayız uzun süredir bu piyasanın içindeyiz ama sanal da ilk defa kendimizi göstericez bu yüzden çekiniyoruz pro ile başlayıp bir deneyelim hiç ilgi oluyor mu google da reklam versek ....santral herkesden ucuz bizde ... fiyata gibi böyle bir denesek baktık işler yolunda öyle bir açılalım diyoruz nasılsa demesi bedava hosting ve domain konusunda da sorun yok.Başlangıçta 3-4 bin tl fazla geliyor e-ticaret için harcamak.

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
yok dostum nasıl başlarsanız öyle gider girince gerisi geliyor bu işlerde başından sonuna dek profosyonel davranmanız lazım anahtarı adam akıllı çevireyim derseniz 2000 tl kafadan harcamak gerekiryor geri kalan 2000 tl de seneye yayarak. pro falan e-ticaretten soğursunuz benden demesi nacizane fikrim tabiki hevesinizi kırmak istemiyorum ama gerçek bu ben 8 ay çalıştım bu konuda açmadan evvel 50 tane fiziblite yaptım o sebepten konunuzla ilgilendim ve msj attım

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

yok dostum nasıl başlarsanız öyle gider girince gerisi geliyor bu işlerde başından sonuna dek profosyonel davranmanız lazım anahtarı adam akıllı çevireyim derseniz 2000 tl kafadan harcamak gerekiryor geri kalan 2000 tl de seneye yayarak. pro falan e-ticaretten soğursunuz benden demesi nacizane fikrim tabiki hevesinizi kırmak istemiyorum ama gerçek bu ben 8 ay çalıştım bu konuda açmadan evvel 50 tane fiziblite yaptım o sebepten konunuzla ilgilendim ve msj attım

Çok teşekkürler hocam ilginiz için bu durumu tekrar düşünelim eğer imkanlar el verirse direk ücretli bir sistemle başlayalım uyarınız için tekrar teşekkürler.

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
dilerseniz imzamdaki site bilgilerimden bana ulaşabilirsin yardımcı olurum elimden geldiğince. başarılar dilerim. bu arada ilk etapta sanal pos falan da düşünmeyin o çok sonraki iş!!!

• Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

dilerseniz imzamdaki site bilgilerimden bana ulaşabilirsin yardımcı olurum elimden geldiğince. başarılar dilerim. bu arada ilk etapta sanal pos falan da düşünmeyin o çok sonraki iş!!!

Bizim için o çok önemli kesinlikle sanal pos olmalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al