Merhaba wmaracı ailesi,

Bendeniz İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans ve İşletme (MBA) mezunuyum. Bankacılık tecrübesinden sonra internet dünyasına adım atalı uzun zaman oldu. Çeşitli sitelerde makale yazarlığı yaptıktan sonra bir süredir de haber editörlüğü yapmaktayım.

Şu sıralar boşta olduğum için sürekli devam eden editörlük işine ihtiyacım var. Yaklaşık son 5 ayda 12 site içerisinde 9 tane sitenin news kaydının yapılmasını başaran bir ekipte yer aldım. Bu aralar çalıştığım kişi kişisel nedenlerden dolayı ara verdiği için işe ihtiyacım hasıl oldu.

Bilgi sahibi olduğum alanlar:

*Her türlü resim ve video edit konusunda uzman düzeyinde olmasa da yeterli sayılırım.
*İmla kuralları, özgün içerik ve SEO odaklı metin hazırlama konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahibim.
*Gündemi sürekli olarak takip ediyorum ve yayınlanacak haberlerin seçiminde isabetli kararlar verdiğime inanıyorum.
*Transkript konusunda 6 aylık bir iş tecrübesine sahibim.
*İşletme, ekonomi, hukuk ve siyaset alanlarında temel düzeyde eğitimim mevcuttur.
*Birçok site alt yapısı ile çalıştığım için bu konuda zorlanacağımı düşünmüyorum.

Aradıklarım:

*Karşılıklı olarak memnuniyetin devam etmesi halinde düzenli ve sürekli bir iş. (Dönemsel ve proje bazlı çalışma aramıyorum.)
*Ödemelerin haftalık yapılması.
*Günlük asgari ve azami iş talebinin net bir şekilde konuşulması.
*Karşılıklı iletişimde seviyeli olunması.
*Memnun kalındığı takdirde tatminkar düzeyde kelime bazlı ücret.
*Vardiya tercihim yoktur. Gece veya gündüz olabilir.
*İş akış sürecinde Skype ve telefon ile iletişim tercihimdir.

Ciddi editör ihtiyacı olanlar Pm yoluyla referans site ve haberleri, talep ettiğim ücreti rahatlıkla sorabilir ve öğrenebilirler.

Saygı ve sevgilerimle,

NOT: 5 aylık süreçte hazırladığım haberlere ait kelime sayısı: 343,897
Ayrıca, Google news konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmakla birlikte danışmanlık hizmeti verecek düzeyde olmadığımdan dolayı,
bu yönde sorular yöneltilmemesini rica ediyorum.

Ek Olarak: ***'dan birisiyle anlaşma sağlandığı için, ilanım şimdilik askıdadır.