wmaraci reklam

Araştırmacı, okumayı ve içerik üretmeyi seven moderatör , çalışma arkadaşı arıyorum.

3 Mesajlar 433 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gorkemyavuz gorkemyavuz Web Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 5 / 33
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar, forum sitesine işlerimden dolayı pek vakit ayıramıyorum. Forum şuan aktif ve hazır durumda sadece içerik üretilmesinde bana yardımcı olacak, makaleler hazırlayacak arkadaş arıyorum. Bu işe para kazanmak için değil bir topluluk kurmak için giriştim ve elimden geldiğince yatırım yapmaya çalışıyorum (sunucu, backlink, makale v.s) birlikte çalışacağım arkadaşımdan finansal bir destek istemiyorum. tam aksine kâr ortaklığı gibi düşünüyorum. Forumda reklam olmadığı için şuan bir getirisi yok. Fakat bir makale ücretleri kadar olmasada. Çabalayan öğrenci arkadaşlarıma küçük harçlıklar verebilirim.

Moderatörlük için düşündüğüm şartlar :

• 17 yaş ve üzeri olması

• Türkçeye hakim ve makale tarzı içerikler üretebilecek olması

• Araştırmacı olması

• Öğrenmeye ve geliştirmeye açık olması

• Eğitim hayatını etkilemeyecek ve sadece boş zamanlarında forum ile ilgilenip insanlara faydalı olmak isteyen bir birey olması

• Önceliğim öğrenmeye ve gelişime açık olan lise son veya üniversite okuyan arkadaşlardır.

Forum amacı insanlara yardımcı olmak, üretkenliği arttırmak ve insanları üretime teşfik etmek. Moderatör arkadaşlarında bir projeye, geliştirdikleri bir yazılıma, bir ürüne veya bir fikre sahip olmaları tercihimdir.

Tekrar söylemekte fayda olacaktır. Gerçekten sadece para kazanmak isteyenlerin kişilere malesef yardımcı olamayacağım. Boş zamanlarında foruma katkı sağlayacak ve ilgilenecek arkadaşlara arada harçlık verebilirim sadece.

Birlikte çalışmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile bana yazabilirler.

Forum linki ciddi olduğunu düşündüğüm kişilere özelden gönderilecektir.

© GörkemYAVUZ.COM | Mekatronik Teknikeri | 2015-2018
wmaraci
reklam

furkan06 furkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kolay gelsin , konu hakkında PM alabilirmiyim ?

ceydao ceydao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** O**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba 1 bucuk senedir bu işleri yapıyorum, çalışmak isterseniz skype adresim: live:.cid.401403936a59233f

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al