Merhabalar. Potamanya.com adlı web sitemde yaklaşık 2 yıldır yazarlık yapıyorum. Tamamen kendi imkanlarımla oluşturduğum sitemde basketbol haberlerini takip ediyorum.

Potamanya ile yaptığım haberler sayesinde;

- Google News kaydımızı kolaylıkla oluşturduk.
- Türkiye basketbol federasyonundan akredite olduk. Bu sayede hayatımda basınla ilgili hiç bir iş yapmamama rağmen federasyon tarafıma sarı basın kartı verdi.
- Basketbol kulüpleri ile (Darüşşafaka - Anadolu Efes ve 3 büyükler dahil ) iletişim halindeyiz. Sitemi ve yazılarımı özel olarak takip ediyorlar. Üstelik sürekli telefonda hal hatır soruyorlar.
- Lig ve Avrupa maçlarında özel olarak basın masasına oturuyoruz. Haftada en az 3 maça davet alıyoruz.

Ben, sitenin sahibi olarak ekibimi oluşturduktan sonra potamanya ile fazla ilgilenmeme kararı aldım. Başka platformlarda kendimi denemek istiyorum.
Şunu özellikle belirtmeliyim ki; şu ana kadar web sitemizde yayınlanan haber ve yorumların yüzde yüzü özgündür.
O yüzden basketbol ile ilgili haber, analiz, iddia yorumları gibi bir çok alanda çalışabilirim.

Referans için potamanya'nın künyesine, basketbol kulüplerinin sosyal medya hesaplarında haberlerimizi paylaştıklarını ufak bir araştırma ile görebilirsiniz.