Merhaba Değerli Forum üyeleri Blog ve Sosyalmedya hesaplarımızda Düzenli şekilde Görsel resimde dahil olmak üzer Söylediğimiz kategorilere uygun şekilde konu girişi makale yazılımı ve sosyal medya paylaşımları yapacak bu alanların hepsi yada sadece belli bir alan a yönelik çalışmada olabilir. Çalışacak kişiler bana veya Forum üzerinden benim yönlendirecegim diğer çalışma arkadaşımlar irtibata geçerek çalışmaya başlıyabilirler.
Şartlarımız
Öncelikle kesinlikle ve kesinlikle iş bitiminde detaylı rapor istiyoruz.
Çeşitli bahanelerle şu bu o oldu diyerek giremeyecek kişiler hiç yanaşmasın oyuncak deil bu iş top oynasın onlar kızıyorum biraz kimse kusura bakmasın 1 aydır kaç kişi ile görüştük konu açıp ref gösterip işlerinin arkasında durmayan bu kişilerin adlarını yazmayacağım sanalda yapılan işin Real yaşamdaki işten farkı yoktur işini yapar paranı alırsın burasıda bizim içim öyledir işimiz siz yaparsnız hakknızı alırsınız 10 Adet yazı makale paylasım vss yapar rapor eder teslim alırsınız ödemenizi Tekrar yeniliyorum Sakın sakın İşi alamayacak kimse bulaşmasın kendşne güvenen varsa haftalık 100 ve daha üzeri şekilde bu alanlarda yapabilecek kişi buyursun kapımız açık bu işlerin dışında 2de kurumsal müşterimiz mevcuttur. Çalıştıgımız kişilerin çalışmadaki özverilerine göre bu 2 kurumsal firmanın sosyal medya ve diğer işleride kendilerine teslim etmeyi planlıyoruz. konuyu multi olarak açıyorum Acil ve düzgün çalışacak kişiler arıyorum