wmaraci reklam

Editörlük & Yazarlık Hizmeti Verilir. İşi Uzmanına Sorun ;)

3 Mesajlar 567 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aeaziz aeaziz Selam! Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
Selamlar.

3 yıllık web sitesi oluşturma, yönetim panelleri (joomla, wordpress vs. farketmiyor), tasarım bilgisi (HTML ve CSS), e-ticaret panelleri deneyimim vardır. (T-Soft ve internettesatis.com) Ve yine 3 yıllık SEO deneyimim var. ("SEO'cuyum, siteni birinci sayfaya çıkaracam" diyen arkadaşlarla karıştırmayın lütfen. Uzmanlarda eğitim alıyorum.)

Sitenizin ihtiyaçlarını iyi bilen birisi olarak size yardımcı olabilirim.
1 aylık editörlük hizmetleri için istediğim fiyat yalnızca 200 TL'dir. Bu süre içerisinde internet siteniz için ihtiyacınız olan hizmetleri vereceğim. (İçerik hazırlamak hariçtir)

Site için talebiniz ne olursa olsun rahatlıkla bana söyleyebilir ve hemen reaksiyon alabilirsiniz. İşimi severek yapıyorum.

İsteyenler şahsıma ait http://eizze.com sitesine bakabilir. Satın almak veya e-ticaret yapısı almak, yada bunlar için destek almak isteyenlerde çekinmeden yazabilir. Konu hakkında daha çok şey yazarım ama sanırım forumun bu bölümü için uygun değil :

wmaraci
reklam

dogan1907 dogan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 11 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam 1 aylık editörlük hizmet 200 TL ama içerik hariçtir demişsiniz.

Bunu anlamadım.

Sosyal içerik platformu - Lafmacun.net

aeaziz aeaziz Selam! Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
Sitenin düzenlenmesi, tema, eklenti kurulumu, yönlendirmeler vs. Ayrıca SEO, sosyal medya hesaplarının düzenlenmesi, içeriklerin yönetilmesi veya ne bileyim kategorilerin düzenlenmesi gibi ihtiyaçların planlanmasına editörlük diyorum. Editörlük bu anlama geliyor. Eğer içerik yazılması istenirse bunun için ek fiyat ödeyecektir. Bu da yazarlık anlamına geliyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al