wmaraci reklam
lidertakipci

Makale yazarı aranıyor

8 Mesajlar 1.069 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Öncelikle birkaç önemli noktaya değinerek yazıma başlamak istiyorum.KESİNLİKLE SONUNA KADAR OKUYUNUZ.

Çok kez makale yazdırdım.Belki bugüne kadar 10 bin lira üstü yatırım yapmışımdır.Bu sektörde olduğum sürede.Fakat şu dikkatimi çekti hiçbir yazar yazıyı tam anlamı ile önemsemiyor.Bunun nedeninin ücret olduğu kanısına vardım.İstersek 300 kelimelik yazıya 10 tl verelim.Yazı yazmak cidden stresli bir iş olduğundan kimse tam anlamı ile verimli bir yazı ortaya çıkaramıyor.

Sektörde şöyle bir durum söz konusu site sahipleri 1 yazı yazdırır yazıya 10 tl versin diyelim.1 senede o yazı sıralamada olması durumunda geri dönüşü belki 500 belki 1000 tl dir.

Öncelikle artık yazıya para verme durumundan vazgeçtim çünkü kendim yazdığımda bir yazıyı ilk 10 a rahat sokuyorum.6-7 yıl civarında seo hizmeti ve danışmanlık geçmişim var.Fakat yazma konusunda günlük sürekli yazı çıkaracak vakit bulamıyorum.

O yüzden yanıma genç bir arkadaş arıyorum.Hem seo uyumlu yazı yazmayı öğretebileceğim hemde yazıları sıralamaya sokma ile ilgili eğitebileceğim.Site de ciddi anlamda yazar olacak ve haftalık 1 yazısını 10 binlerce kişiye reklam yapıyorum.Projemde yazar olacak bir yandanda işi öğrenecek tabi bunu ücretsizde yapmıyacak.Kazanç konusunda sitenin geliri her geçen gün artmaktadır.Gerekirse ben 5 kuruş almam hepsini yazarlara dağıtırım mesele para değil.

Sürekli internet sitesi açıp kapatan genç arkadaşlarımızı görüyorum.Boşa zaman harcıyorlar ve hiçbir siteleri biryere gelmiyor.Projemde o konuda sıkıntı yok.İstemeleri durumunda başlıkları bile verebilirim.

Önemli nokta: yarın öbür gün ben yapmıyacağım diyen arkadaş lütfen bana ulaşmasın.Yada bırakıp sonra gelip devam etmek istiyorum diyecek arkadaşta yazmasın.İşinde ciddi olacak . Sürekli olarak olayın inceliklerini kapabilecek öğrenmeyi araştırmayı seven arkadaşlarla çalışmak isterim.Site 46 yazı ile günlük 400 organik hiti görmektedir.2 ayda bu hale geldi.Ki daha yüklenmedim bile.Nekadar hızlı yükseleceğimizin belirtisidir bu.

Asla yazarın tarzına karışmıyorum sitede kategori yok kafamıza göre yazıyoruz.yazım yanlışı yapabilir,saçmalayabilir.Hiç farketmiyor.

Uyarı: BİŞEYLER KAPIP KAÇACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇMEYİNİZ.ÇAKALLIKTAN HOŞLANMAM ÖMÜRLÜK ÇALIŞMALIYIZ.BÜTÜN PROJELERİMDE BİRLİKTE ÇALIŞABİLECEĞİM KİŞİLER İLETİŞİM KURSUN.

ücretsiz bu işi kimse yapmaz diyen arkadaşlar.Yorumunuzu içinizde saklayınız.Kişi seçme hakkımı gizli tutarım.

wmaraci
reklam

BaritonMedya BaritonMedya Medya İçerik Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Creative Content Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)
Hocam tanışmak isterim.

https://wmaraci.com/forum/makale-satisi/ankara-ofisimizde-7-24-icerik-hizmeti-duzenli-sistemli-teslimat-profesyonel-hit-garantili-271630.html

loran123 loran123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Size dahil olmak isterim.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

SKYPE: torkinteraktif@hotmail.com eklerseniz detayları konuşalım

Ek Olarak:

loran123 adlı üyeden alıntı

Size dahil olmak isterim.

skype : torkinteraktif@hotmail.com ekleyin detayları konuşalım

wmaraci
wmaraci

Aykem Aykem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek ingilizce öğretmeni
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı yazmak ve para kazanmak istiyorum. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. Teşekkurler.

useranonimm useranonimm Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 386
  • Beğeniler 276 / 118
  • Ticaret 47, (%100)
ücret vermiyor muymuş anlamadım

sevincc sevincc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
merhaba, sizinle çalışmak isterim

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

Aykem adlı üyeden alıntı

Yazı yazmak ve para kazanmak istiyorum. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. Teşekkurler.

sevincc adlı üyeden alıntı

merhaba, sizinle çalışmak isterim

useranonimm adlı üyeden alıntı

ücret vermiyor muymuş anlamadım

Site için alım bitmiştir. Fakat normal olarak makale yazma işi almak isterseniz. Telefon 553 099 55 55 Gün içinde saat 11 ile akşamüstü 7 Arasında arayabilirsiniz detayları telefondan konuşmak isterim.Yazı başına vereceğim ücretler piyasanın en üstündedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al