Merhabalar. News kayıtlı sitemize işini iyi bilen newsten nasıl hit alınır, nasıl haberler girilir, nasıl newse haber düşürülür ilk sıraya gelinir vs iyi bilen editör alınacak.

Sitenin değerleri çok iyi değil ama kötü de değil. Zaten seo çalışması yapıyorum. Şu anki hitimiz 6k civarı.

Editörün Yapması Gerekenler;

- Editör şu an için günde 5 full özgün ( Başlık, Spot,İçerik, Resim) haber girecek
- Girdiği haberler dediğim gibi newsten hit alacak haberler olacak
- Her kategoride haber girebilir. Önemli olan spam yapılmadan hit almak
- Özellikle gündemi takip edecek ve sadece trend olan haberler değil kendisi de haber üretebilecek
- Bu işi gerçekten bilen biri olacak. ( Bazen biriyle anlaşıyorum her gün bir sürü şey anlatıyorum neler yapması gerektiğiyle ilgili ve kendi işlerim aksıyor )

İşe talip olan arkadaşlardan istediğim;

- Referansları
- Bahsettiğim konuda newsten nasıl hit alınır, nasıl haberler girilir vs kısa bilgiler. ( İşi bildiğine emin olduğum kişiyle anlaşıcam )
- Günde 5 haber için Aylık fiyat
- Varsa günde şu kadar hit garanti ediyorum gibi aklındaki sayı

İletişim;

Maişl: seoajani@yandex.com
Whatsapp: 531 723 11 79
Ya da pm

Not: Ödemeler aylık yapılacaktır. İşe başlanır 1 ay düzenli içerik girilir ödeme günü ödeme yapılır. Ve devamlı bir iştir. Uzun vadede çalışacak arkadaş arıyorum. Sonra ücret peşin vs diyecek olanlar yazmasın. Peşin ödediğimiz işlerde çok sıkıntılar yaşadım.