wmaraci reklam

Tecrübeli Makale Yazarından

2 Mesajlar 402 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

labero10 labero10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Uzun yıllardır makale yazarlığı yaptığımdan dolayı özgün, hızlı ve titizlikle hazırlanmış makaleler yazabilmekteyim. Bu konudaki tecrübemin şahsi anlamda getirisini bildiğimden dolayı SEO gibi sitelerin mekanizmasını doğrudan etkileyecek potansiyel makale iletiminde hem kendime hem de çıkardığım makalelere güveniyorum.

Makale konusunda insanların en büyük yanılgısının, özellikle yeni bir girişimde bulunmuş site veya blog sahiplerinin her konuda makale yazarlığı istemesini hem doğru hem de site içi etkenleri düşünerek faydalı olacağını düşünmüyorum. Dolayısıyla her konuda makale yazarlığı yapılamayacağını, yapılmaya çalışılsa dahi belli bir müddet sonra işin tabiri caizse patlayacağını söylemekten de çekinmiyorum. Bu algıdan yola çıkarak birazdan aşağıda belirteceğim konularda yazdığımı da söylemek istiyorum. 

Taban fiyat değerlemesini baz alarak makalelerin:

• 100 makale 8 TL'den
  • Revizyon istenirse +1,5 TL

Hakim olduğum makalelerin konuları ise genel olarak:

• Finans
  • Webmaster
  • Sanat
  • Bilim
  • Sağlık'tır.

Kaliteli içeriklerin, web sitesine etkisini yalnızca hitlerin artması gözüyle bakılmaması gerektiğini belirtmek istiyorum.

Her iş verilen emek kadar nitelik taşımasa da nitelikli iş verilen emek kadardır.

wmaraci
reklam

Onurkaygusuz Onurkaygusuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarimci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 13 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

100 makale 800 tl mi hocam ?