TV programları, yarışmalar hakkında sürekli olarak çalışacak bay bayan makale yazarları aranıyor.
İşe hevesle başlayıp kısa süre sonra yapamayıp çeşitli bahanelerle bırakacak arkadaşlar hiç ulaşmasın. Yazılar 200 kelimelik olacaktır.
Mutlaka full özgün olmalı ve imla kurallarına uyulmalıdır. Yazı içinde 2-3 adet anahtar kelime geçmeli.

Ücretlendirme: 200 kelimelik her yazı ücreti 2 TL iş süreklidir.! Memnun kalınırsa ilerde fiyat arttırılacaktır. Pazarlık yapmayacak işine önem veren düzenli çalışan arkadaşları bekliyorum.

Örnek olarak, kısmetse olur, gelin evi, evleneceksen gel, izdivaç programları, işte benim stilim all star, o ses turkiye, yetenek sizsiniz , big brother türkiye vs gibi yarışma ve program hakkında özet ve yaşananlar olarak TV'de yayınlanmadan 1 gün önceden yazıları bana ulaştırması gerekiyor. Bazılarını da aynı gün olan yayından önce iletebilir.
Takip ettikleriniz yada bilgi sahibi olduklarınız varsa tv programının adını belirterek ve günde kaç adet yazabileceğinizi belirterek pm ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖDEME: Tüm bankalar eft Ziraat Bankasına havale