Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Ethereum

Üye Kriptom rütbe Mesajlar : 1 Kullanıcı resmi Ethereum Madenciliği Giriş önerileri

Okunmamış 17 Haziran 2019, 03:10
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Mu... Ağ...
Ticaret: 1, 100%
Merhaba Arkadaşlar ilk defa ETH mining yapmayı düşünüyorum. Belli başlı araştırmalardan sonra işlemci, power, anakart gibi ürünlerimi aldım. Kafama takılan bazı sorular oluştu. Ekran kartını 0 almayı düşünüyorum. Sizce hangi Ekran kartını almalıyım. Kafamda belli başlı ekran kartı modelleri mevcut ama çok kararsız kaldım. Mining konusunda bilgili birileri öneride bulunursa sevinirim.

İlk olarak : Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB =) güç tüketimi 185 , kazım gücü 32 Hashrate Fiyat: 1590

MSI AMD Radeon RX 580 ARMOR 8G OC 8GB =) güç tüketimi 185, kazım gücü 30 Hashrate Fiyat : 1650 TL

Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 580 8G OC =) Güç tüketimi 185, kazım gücü 29.5 Hashrate Fiyat: 1600 TL

Sizinde başka önerileriniz varsa yazabilir misiniz ? Sizce hangisini seçmeliyim ? İlk kurulumda yardımcı olursanız benden sonra giren arkadaşlarda okuyup Faydalanabilirler.

ETHEREUM madenciliğine girmek istiyorum. Yeni ve geç bir atılım olduğunun farkındayım, Sizce bu dönemde ethereum madenciliğine girmek mantıklı olur mu ? Ethereum madenciliğine girenlere önerebileceğiniz orta bütçeli 3 kart fiyatı 4000-5000 TL arasını geçmeyecek bir öneriniz var mi ? Ethereum madenciliği bitecek yönünden açıklamalar var sizce bu kısa dönemde son bulacak bir ön görü mü yoksa 2-3 sene sonra gerçekleşmesi mümkün olan bir öngörü mü cevaplarınızı yakından takip ediyorum.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Ethereum