wmaraci reklam

Ücretsiz E-Ticaret Scripti Üstelik Türk Yapımı

64 Mesajlar 55.693 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aslanates aslanates deli olmak varmış.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 16 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
ben de bir yıldır kullanıyordum. her versiyon güncelleme sonrası sıkıntılar yaşadık. eğer her sıkıntı da ticket satın alsaydım makul fiyatlı e-ticaret paketlerinden satın almış kadar olacaktım. ek olarak hosting parası da cebimizde kalacaktı. bir yıl dolmak üzere ve ücretli bir sisteme geçiyoruz. bir daha yanına yaklaşırsam adam değilim. kredi kartı modülü dışında diğer ödeme sistemlerinden bazıları çok pahalı, destek pahalı, ulaşmak bazen çok zor, telefonlar cevap vermeyebiliyor, maillere dönülmüyor, pm atın deniyor sorunu pm'lere dönülmüyor, entegrasyonlar paralı, bütün hostingler aspx desteği veremiyorlar sunucuda ya da kodlarda sıkıntı olunca..

iyi niyetli başlamış olabilirler ama ücretli ticket hayata geçince destek konuları hep ilgisiz kaldı. miletin ağzına balı çaldılar gittiler.

ben en başta destek olmak için hep olumlu yaklaştım ama büyük hata yapmışım. baktım ki her işin sonu ticketlara çıkıyor. garip garip hatalar yaşadım sürekli. hostingci kabul etmez, proticaret der ticket alın..... hosting şirketi de tavisye edilenlerden birisiydi...

site benim olsa neyse arkadaşımın firmasına kurdum. şu an bile ürün listesi açılmıyor, ürün ekleme silme kullanılmıyor, sipariş verenlere telefonla dönülüp sipariş tamamlanıyor. dört kere sıfırdan ürünleri girdik siteye yaşadığımız hatalardan. aspx de bilmeyince dımdızlak kaldık.

işte insan böyle dertli olunca uzun oluyor yazdıkları..

bence en temizi paranız varsa aynı scriptin ücretlisini alın ya da başka firmadan referansı iyi olanlardan satın alın.. başınız ağrımasın, prestij kaybınız olmasın. keşke açık kaynak, ticari kaygı gütmeyen scriptler ülkemizde de yapılabilseydi ve biz de babamızın oğlununmuş gibi destekleseydik, bağış yapsaydık.

Hiçbir şey istedigim yok senden felek, ama yine de ucuz olsun ekmek, ve pahalı olsun insan hayatı..
wmaraci
reklam

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

aslanates adlı üyeden alıntı

keşke açık kaynak, ticari kaygı gütmeyen scriptler ülkemizde de yapılabilseydi ve biz de babamızın oğlununmuş gibi destekleseydik, bağış yapsaydık.

Keşke

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

altasmust altasmust WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek GRAFİK TASARIM
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Valla php olmadığına üzüldüm ama free olmasına sevindim :) tabi birde türkçe olmasına şimdi nasıl kuracağım birde onu göreyim inşallah hatasız bir kurulum sağlarım teşekkürler paylaşım için

Kim demiş Yazın Nogger Yenmez diye.. Çok pis takıldı dilime

wolfatih1111 wolfatih1111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek bilşim teknoloji
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** I**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Lğtfen yardım eder misiniz ben kuramıyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al