wmaraci reklam

Genç Kardeşlerimize Hosting, Domain ve Maddi/Manevi Sponsorları Arıyoruz..

64 Mesajlar 12.025 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
admin ve CoolDad kutlarım gayet güzel bir çıkmış

Bu vesileyle yönetime bir öneride bulunmak istiyorum. Benim gibi cocuklarına kodlama ve yazılım dersi aldırmak istenen kişiler için bir araştırma bir kariyer planlaması gibi etkinlik yapılabilir mi ?

biraz daha açmak gerekirse 5 yaşında bir oğlumuz/Kızımız var kodlama öğrenmesini istiyorsak izleyeceğimiz yol ne olmalı ?

Wmaracı için güzel bir sosyal proje olur diye düşünoyurum

ne dersiniz ?

wmaraci
reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Maddi olarak pek müsait değilim fakat 2 farklı bloğumda 2 farklı tanıtım yazısı yazabilirim. biordanbiburdan.co ve gezelim.me de ilk blog için güzelde olabilir

www.gezelim.me

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

engellibilgi adlı üyeden alıntı

Bu vesileyle yönetime bir öneride bulunmak istiyorum. Benim gibi cocuklarına kodlama ve yazılım dersi aldırmak istenen kişiler için bir araştırma bir kariyer planlaması gibi etkinlik yapılabilir mi ?

biraz daha açmak gerekirse 5 yaşında bir oğlumuz/Kızımız var kodlama öğrenmesini istiyorsak izleyeceğimiz yol ne olmalı ?

ne dersiniz ?

Çocuklar için kodlama eğitiminde hangi yol izlenmeli, ne yapılmalı, çocuklara nasıl öğretilebilir gibi bir çok alanda bilgilendirme yapmak için odeaweb önderliğinde robotikkodlama.net sitemizi açtık ve yazılarımızı girmeye başladık. :)

Hocamız bu konu ile ilgili kitapta yazdı fakat basımı için 17.000TL istemişler şuan için rafa kaldırmış kitap işini. İlerleyen zamanlarda bakacak artık. :)
odeaweb sworks

kişi bu mesajı beğendi.

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
çok sevindim güzel haber, :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Vargonen Vargonen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Hosting & Cloud Server
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba CoolDad

Ülkemizin teknoloji ve kodlama alanında böylesine değerli gençler yetiştirdiğini görmek, bir teknoloji firması olarak bizleri de gururlandırmış ve mutlu etmiştir.

Vargonen.com olarak öğrenci kardeşlerimizin tüm hosting ihtiyaçlarını karşılamak isteriz.

Sayfamıza özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz.
mertcanfirat

kişi bu mesajı beğendi.

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

Vargonen adlı üyeden alıntı

Merhaba CoolDad

Ülkemizin teknoloji ve kodlama alanında böylesine değerli gençler yetiştirdiğini görmek, bir teknoloji firması olarak bizleri de gururlandırmış ve mutlu etmiştir.

Vargonen.com olarak öğrenci kardeşlerimizin tüm hosting ihtiyaçlarını karşılamak isteriz.

Sayfamıza özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz.

Merhabalar, mesajınız için teşekkür ediyorum. Hosting ve domain ihtiyacımız karşılandı. İyi çalışmalar, bol müşteriler diliyorum.

hkaradag hkaradag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

engellibilgi adlı üyeden alıntı

ne dersiniz ?

Yazılım, kodlama, programlama eğitimleri için ülkemizde maalesef gereken adım atılmış değil. Tasarım ve beceri atölyeleri adı altında bir projeye başladı bakanlık. Belki bir kıpırdanma olur ümidindeyim.

Başlığa konu olan hocamızı şahsen olmasa da ismen biliyorum. O Fethiye'de ben de komşusu Kaş'ta kodlama çalışmaları yapmaya çalışıyoruz. Ben de öğrencilerim için geliştirdiğim eğitim içeriklerini ve uygulamalarımı paylaştığım bir web sitesi açtım geçen yılın sonunda. Kendi cebimden eğitim setleri satın alarak küçük adımlar atmaya başladım. Ancak bir yere kadar. Farkındalık oluşturmak için daha çok çalışmalıyız. Çin'de (kodlamayı geçtim), ilkokullardan itibaren yapay zeka müfredatı zorunlu hale getirilecek gelecek eğitim öğretim yılından itibaren. Ülkeler machine learning ve sibernetik adımlarını güçlü atıyorlar. Tren kaçıyor, biz izliyoruz...

"Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım" misali ben de kaymakamlığa Kaş'ta kendi okulumda 7'den 77'ye herkese robotik, kodlama, programlama eğitimi verebileceğime dair bir rapor yazıp göndermiştim. İstediğim şey büyük bir bütçe değildi. Bilgisayar atölyemde derme çatma bilgisayarlarımla elimden geleni yapmaya hazır olduğumu, 15-16 tane Arduino sete ihtiyacım olduğunu yazmıştım. 5000 lira bütçe alamadım maalesef. Kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz anca. Hayalimdeki eğitim atölyesine umarım bir gün kavuşurum.

Mehmet Aytekin Hoca için de taşın altına el koyan, bu yüke omuz veren herkesi yürekten tebrik ediyorum. Gelecek nesiller size minnettar olacaktır...

https://blogkod.com/
Arduino, mBlock, Kodlama ve Scratch Uygulamaları

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Yurt dışı hosting (Amerika/Hollanda) gerekirse sağlayabilirim.

WebiloX WebiloX www.webilox.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek tıp fakültesi / bilişim
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Webilox olarak ihtiyaç duyulması halinde hosting domain ve vdslerde tarafınıza destek olacağımıza emin olabilirsiniz. İletişim mail adresi : web@webilox.com

provenzano provenzano WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al