Kanada’nın en seçkin okullarının katılımıyla Kanada Eğitim Günleri Başlıyor!

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Kanada Eğitim Günleri: Kanada’nın en seçkin okullarının katılımıyla gerçekleştiriliyor. Kanada’da çalışarak eğitim almak, okullarla bire bir görüşmek isteyen öğrenciler Kanada Eğitim Günlerine ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Kanada Eğitim Günleri 14-15 Mart 2020 tarihlerinde, Harbiye HILTON Otel’de, saat 12:00 – 18:00 arasında devam edecektir.

Katılım ücretsiz olup, Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen ; Kanada Eğitim Günleri’nde: Seçkin liseler, dil okulları, üniversiteler ve kolejler yer alacaktır.

Türkiye’deki eğitim maliyetlerine yakın ücretlerle Kanada’da eğitim alabilir, tüm dünya’da geçerli ve prestijli bir diplomanın sahibi olabilirsiniz.

Kanadalı okulların katılımıyla düzenlenecek olan Kanada Eğitim Günlerine katılım ücretsizdir. Aşağıdaki adresten kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılan Öğrencilere;

– Fuara katılan ilk 100 kişiye çekilişsiz ve ücretsiz danışmanlık hizmeti,
– Kanada Eğitim Günlerine katılan ilk 100 kişi arasında 3 kişiye 24 saat Genel İngilizce dersi,
– Kanada Eğitim Günlerine katılan herkese Göçmenlik Uygunluk Testi!
Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurmanız Gerekmektedir.

Ücretsiz Katılmak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-egitim-gunlerini-kacirmayin.html