wmaraci reklam

Mayıs – 2013 Ankaralı Blog Yazarları Toplantısı

13 Mesajlar 2.247 Okunma
wmaraci reklam

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Ankaralı blog yazarları arasında düşündüğüm ve çağrı niteliğinde olmasını planladığım yazımı yazmaya başlıyorum. :) Öncelikle daha önceki senelerde bu tür toplantıların başını çeken isim beyn.org – Barış Ünver abi planladığımız etkinlik için 19 Mayıs 2013 – Pazar sabahını düşünmekteyiz. Güzel bir kahvaltıyla internet ve bloglar üzerine keyifli sohbetler etmeyi planlıyoruz. Kısacası Ankaralı blogger arkadaşlar ile güzel bir gün geçirme adına mekan olarak Barış abinin tavsiyesiyle ve ulaşım kolaylığı ile Bahçelievler’de bir kafeyi planlamaktayız. Daha önceki toplantılara katılım göstermiş olan kişilerin bilgileri ve tecrübeleri ışığında organizasyon ile alakalı düşünceleri beklemekteyim. Ankara’da olup katılmak isteyen arkadaşlar, daha öncesinde buradan yorum atarlarsa olası değişiklikler hakkında bilgilendirme şansımız olur. Aynı zamanda aşağı yukarı bir sayıda elde ederek mekan değişikliğine gitmemiz gerekiyorsa onun üzerinde de çalışmalar yaparız.

(Organizasyona gösterilecek ilgiye göre ardından Ankara’nın farklı yerlerine de gidilebilir.)

Dolu dolu bir toplantı olması için çevrenizdeki blog yazarlarına haber vermenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Detaylar ve organizasyon ile alakalı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz. Kesin olarak katılım göstereceğini düşünenler arkadaşlar/abiler/ablalar/kardeşler yorum bırakırlarsa aşağıdaki listeye adlarını eklerim.

Kıscası tüm Ankaralı blog yazarları davetlidirler. Paylaşarak ve haber vererek daha çok kişiye ulaşmak ümidiyle.

Katılmak isteyen arkadaşlar blogumdaki yazıya yorum atarlarsa sevinirim. :)

http://lokuf.com/genel/7189/mayis-2013-ankarali-blog-yazarlari-toplantisi-13.html

Tüm Ankaralılar davetlidirler. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
reklam

ChaCha ChaCha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 29, (%100)
Daha önceki toplantılara askerden önce çok katıldım. Ama ne olduysa bir anlaşmazlıktan dolayı toplantılar ve açılmış olan dernek bitmeye kadar gitti. İnşallah bundan sonraki toplantılar eskisi gibi aynı keyfi verir. Eğer devamlılık arz ederse bu ay ki toplantıya değil ama bundan sonraki toplantılar katılırım. Katılan arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Kaç kişiye ulaşacağız bilmiyorum, iyice bir hesap yapabilmek için şimdiden arkadaşlara ulaşmak lazım. :) Aramızda görmek isterim tüm Ankaralı arkadaşları.

• Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 29, (%100)
Önceden Barış bu işler için kayıt formu hazırlamıştı. Eğer halen elinde mevcut ise onu kullanabilirsiniz. En son piknik organizasyonunda en detaylı haline getirmişti kayıt formunu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

ChaCha adlı üyeden alıntı

Önceden Barış bu işler için kayıt formu hazırlamıştı. Eğer halen elinde mevcut ise onu kullanabilirsiniz. En son piknik organizasyonunda en detaylı haline getirmişti kayıt formunu.

Şimdi biraz nabız yoklayalım, kaç kişi olabiliyoruz diye. :) Sonrasında mangal falan fena fikirler hocam.

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)
Ben gideceğim :)

Takipçi Satın Al

• Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 29, (%100)

Metin adlı üyeden alıntı

Şimdi biraz nabız yoklayalım, kaç kişi olabiliyoruz diye. :) Sonrasında mangal falan fena fikirler hocam.

Hocam eğer o mangala katıldıysan iyi bilirsin. Sadece Ankara değil İstenbul başta olmak üzere diğer illerden de arkadaşlar gelmişti. Baya geniş bir mangal olmuştu.

barisunver barisunver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web tasarımcı (freelance)
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Mangal iyiydi gerçekten :) Belki ramazandan sonra, sonbahara doğru bir tane daha yaparız, yeterli katılım olursa :).

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Davetiniz için teşekkür ederim.Bu etkinliğe katılamayabilirim.Fakat ilerleyen zamanlarda kesin katılırım.

• Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 29, (%100)

barisunver adlı üyeden alıntı

Mangal iyiydi gerçekten :) Belki ramazandan sonra, sonbahara doğru bir tane daha yaparız, yeterli katılım olursa :).

Barış seni buralarda görmek güzel. Ankara tayfasını yeniden toplamaya başladın demek ki sevindim buna. Bu sefer olmasa bile bir sonraki katılmayı düşünüyorum.İnşallah görüşürüz. Yalçın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al