Merhaba SEO Danışmanım okuyucuları,

SEO Danışmanım yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımızın yeni yıla bol hediyeli girmesini istedik ve ''Hoş Geldin 2016'' yarışmasını düzenlemek istedik. Lafı çok uzatmadan yarışma detaylarına ve ödüllere göz atalım.

Katılım Şartları

-Yarışmaya herkes katılabilir. Yaş sınırı veya her hangi bir kriter sınırı bulunmamaktadır.

-Yarışmaya belirtilen adımların tamamını uygulamayan kullanıcılar katılamaz.

-SEO Danışmanım ekibi yarışma katılım şartlarını ve ödüllerini değiştirme hakkına sahiptir. Nedeni sorgulanamaz.

-20 katılım olmaması halinde yarışmayı iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

(20 KATILIM OLURSA HERKES ÖDÜL KAZANMI OLACAKTIR! ;) )

Nasıl Katılabilirsiniz?

1) SEO Danışmanım Facebook sayfasını beğeniniz.
(https://www.facebook.com/seodanismanim/ )

2) Facebook sayfamızdaki reklamımıza 5 arkadaşınızı etiketleyiniz.
( https://www.facebook.com/seodanismanim/photos/a.1725765697659245.1073741828.1719123911656757/1725765657659249/?type=3&theater )

3) Site içerisindeki her hangi bir konuya konu ile alakalı, özgün ve en az 15 kelimelik bir yorum yapınız.
4) Aşağıdaki yazı dizisini Facebook ve Twitter hesabınızda paylaşınız. (Yapılması zorunlu değildir, yapılması halinde 3 adet ekstra çekiliş hakkı kazanırsınız.)
''Ücretsiz SEO Dersleri ve Eğitimleri için www.seodanismanim.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

#SEO #2016 ''

5) Bu konu altına işlemleri tamamladığınızı belirten bir yorum bırakınız.
6) Aşağıda verilen şablonu doğru şekilde doldurarak yarisma@seodanismanim.gen.tr adresine mail gönderiniz.

Şablon (Bire bir uyulması zorunludur.)

Facebook Linkiniz (Sayfayı beğenen ve arkadaş etiketleyen profil):
Yorum Linki (Onay Linki):
Facebook Paylaşımı:
Twitter Paylaşımı:
İletişim Adresiniz:

Hediye Listesi

1 Kişiye Performans VDS-1

( http://www.***.net/vps-hosting/1510380-10-tl-baslayan-fiyatlarla-ssd-turkiye-lokasyon-linux-sanal-sunucular.html )

1 Kişiye Google AdSense ile Kazanç Eğitim Seti

2 Kişiye Tanıtım Yazısı Hizmeti

3 Kişiye Anahtar Kelime ile Hit Eğitim Seti

5 Kişiye SEO Uyumlu Makale

7 Kişiye Premium Yorum Hizmeti

10 Kişiye 200 TL SEO İndirim Kuponu

16 Kişiye %20 CPU Limitli, Sınırsız Alt Özellikli Hosting

AYRICA YARIŞMAYA KATILAN HERKESE 50 TL İNDİRİM KUPONU HEDİYE!

NOT: İNDİRİM KUPONLARINIZ İLETİŞİM ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

Hediye Detayları

Performans VDS-1: Konu içerisinde belirtilen VDS paketi hediye edilecektir. VDS 1 aylık olarak satın alınacaktır. (SATIŞ YAPAN FİRMANIN KESİNLİKLE SPONSORLUĞU BULUNMAMAKTADIR. ÜCRET YÖNETİM EKİBİ TARAFINDAN ÖDENECEKTİR.)

Google Adsense Eğitim Seti: *** üzerinde yönetim ekibimize ait olan ve en çok satan kaliteli eğitim setidir.

Tanıtım Yazısı Hizmeti: Kaliteli, otoriter domaine sahip siteden sağlanacaktır. Makale kazanan kişi tarafından yazılmalıdır ve %100 özgün olmalıdır.

Anahtar Kelime ile Hit Eğitim Seti: *** üzerinde yönetim ekibimize ait olan ve en çok satan kaliteli eğitim setidir.

SEO Uyumlu Makale: Tarafımızca yazılacak ve 150 kelime ortalamasına sahip olacaktır. Konu seçimi kazanan kişi tarafından yapılacaktır. %100 özgün ve SEO uyumluluk garantisi vardır.

Premium Yorum Hizmeti: Bu hediyeyi kazanan web sitesi sahiplerine özgün, konu ile alakalı ve minimum 15 kelime olacak şekilde 3 farklı yorum yapılacaktır.

SEO İndirim Kuponu: Sadece LumiSEO hizmetlerinde geçerlidir. Verilen fiyattan 200 TL indirim sağlanacaktır.

Hosting: %20 CPU limitli, sınırsız alt özelliklidir. Süresi 9 ay olmakla birlikte C Class İP özelliği bulunmaktadır.

Çekiliş Tarihi

Çekiliş 5 Ocak 2016 tarihinde yapılacaktır ve sonuçlar 7 Ocak 2016 tarihinde sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

HERKESE BOL ŞANS, BU YARIŞMADA KAZANMAYAN KALMAYACAK! :)

Orjinal Konu:

Tıklayınız

KONUYA UYGUN KATEGORİ OLARAK ETKİNLİKLER KATEGORİSİNİ GÖREBİLDİM. HATALI BÖLÜME AÇILMIŞ İSE YÖNETİCİLERDEN UYGUN KATEGORİYE TAŞIMASINI RİCA EDİYORUM...