wmaraci reklam

Facebook Sayfa Davet Hizmeti Açıldı...

9 Mesajlar 1.010 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar, konuma hoşgeldiniz.
Öncelikle belirtmek isterim ki davet ettiğimiz tüm kullanıcılar organiktir, fakat sayfanızı beğenmesine garanti vermiyoruz bunu bilerek hizmet alımı yapmanız rica olunur.
Şimdilik deneme amaçlı bir paketimiz var. 1-2 kişiye hizmet verdikten sonra bu paketler oldukça genişleyecek.

Nedir Sayfa Davet Hizmeti?
Facebookta hesabımızdaki tüm arkadaşlarımızı sizin belirlediğiniz sayfayı beğenmeye davet ediyoruz (hepsini, tek seferde...) Bunlardan bir kısmı (sayfanız gerçekten ilgi çekiyorsa) sizin sayfanızı, durumlarınızı vs. beğenecektir. Fakat şöyle bir şey var. Biz bu rakam hakkında net bir şey söyleyemiyoruz. 5.000'lik paket alırsınız 100 kişi de beğenebilir 1.000 kişi de 4.500 kişi de. Bu tamamen sayfanıza bağlı.

Paketlerimiz*
Başlangıç Paketi: 5.000 Organik Türk Takipçi Daveti - 6 TL
Gelişme Paketi: -
Full Paket: -
Not: ŞİMDİLİK SADECE BAŞLANGIÇ PAKETİ SATIŞTADIR.

ÖDEME Yöntemleri: İninal & BankAsya

Detaylı bilgi ve hizmet alımı için; Özel Mesaj veya Skype: @dogukangrafik

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Kolay gelsinn. Sizden paket aldığımız zaman gerçekten davet alan toplam rakamı nereden tespit edebiliriz? Tek profilden veya hesaptan mı davet gonderilecek? Ona gore hizmet siparisi vermek isterim, boşa kürek çekmeyelim. Eğer hesaptan vs. cikiyorsa davet icerikteki kisiler hakkinda bilgi edinebilir, ilgi gorup göremeyecek diye tespitte bulunabiliriz.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Kolay gelsinn. Sizden paket aldığımız zaman gerçekten davet alan toplam rakamı nereden tespit edebiliriz? Tek profilden veya hesaptan mı davet gonderilecek? Ona gore hizmet siparisi vermek isterim, boşa kürek çekmeyelim. Eğer hesaptan vs. cikiyorsa davet icerikteki kisiler hakkinda bilgi edinebilir, ilgi gorup göremeyecek diye tespitte bulunabiliriz.

Merhaba, teşekkür ederim yorum için. Bizde sistem nasil işleyecek, ne kadar katki verecek bunu merak ettiğimiz için tek bir paketi bir süreliğine cüzzi bir miktara satıyoruz. Davetler hesaplardan gönderilecek. Zaten bunu kanitlayarak iş yapan yok piyasada fakat biz yapabiliriz. Davet meselesinde facebookun kendi ozelligi kullanilacak. Rahatlikla SS alip satisini yaptigimiz kisiye kanit olarak gonderebiliriz yani. Davetin gitmemesi gibi bir durum mumkun değil şuan. Kişiler tamamen organik %98i Türk vatandaşı. Zaten bu işlerde önceden tahmin zor. İlgi görür mü görmez mi bunu bizde birkaç iş aldığımızda rakamlara göre bunu konuya yazabiliriz. Fakat ileride fiyatlarda biraz oynama olacaktır ilk müşteriler daima değerlidir bizim için. :)

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Şu yüzden soruyorum, piyasada yapıldığı gibi çakma bayan hesaplardan falan gelecek ise hiç niyetlenmeyelim, profiller ve kitleler hakkinda bilgi alabilirsem birden fazla projem icin deneme amacli adim atacagım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Şu yüzden soruyorum, piyasada yapıldığı gibi çakma bayan hesaplardan falan gelecek ise hiç niyetlenmeyelim, profiller ve kitleler hakkinda bilgi alabilirsem birden fazla projem icin deneme amacli adim atacagım.

Yok kesinlikle şahsi hesaptan normal insanlar. Anormal, değişik post kasan tipler vs. göremedim ben. Bayan hesaptan da gönderilmeyecek ayrıca kitlenin %70'i erkek.
Yani deneyip görebilirsiniz. Bende dediğim gibi bilgim yok ne olabileceğinden. Sonucu görüp ona göre adım atabiliriz. Önceden kestirmek mümkün değil. Ben sadece işimi yapacağım. 5.000 kişi (Organiktir, panelden vs. değil.) davet edeceğim. Kanıtını atacağım. Benim yapabileceğim bu kadar. Sonrasında zaten kararınızı verebilirsiniz.
Bunu forumda birkaç arkadaş daha yapıyor. Benim verdiğim şu kadar bilgiyi bile hiçbiri vermedi.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
İlginiz için teşekkür ederim, zaten sonuçtan ve dönüşlerden belli olurdu; genelde birkaç işlem sonrasında olumsuz yorumlar alıp bu yüzden devam edemiyor arkadaşlar; açıklık kazandırdığınız için teşekkürler.
4 projem için toplu işlem rica edicem, skype veya özel mesajla konu linkiyle birlikte dönüş yapar mısınız?

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
@CenkOnsoy dönüş yapıldı. Konu günceldir şuanda...

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
Merhaba satın almak istiyorum.

• Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)

onaykeles adlı üyeden alıntı

Merhaba satın almak istiyorum.

Merhabalar. Skype:dogukangrafik
Eklerseniz goruselim detaylari.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al