wmaraci reklam

Facebook sayfalarındaki yönetim hakkında detaylı bilgiler

2 Mesajlar 455 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FOY FOY Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba. Herkese iyi bayramlar arkadaşlar

50.000 beğenisi olan bir facebook sayfam var ancak benim sayfa yöneticiliği hakkında öğrenmem gereken çok şey var. Bu konuyu hem sorularıma cevap almak hemde konu başlığını değiştirmeyerek benim vasfımda olan kişilerinde zaman içinde faydalanmalarını sağlamak için açtım.

1-Öncelikli sorum gönderilerin zaman aralığı nasıl olmalı. Dostumuzun tavsiyesi ile şuanda 2 saatte bir gönderi yapıyoruz. bazı sayfalara dikkat ediyorum 1 saatte bir yapıyorlar. Hangi detaylar ile alakalı bu durum ve benim açımdan doğru olan nedir.

2- Sürükleyici ve yönlendirici bir gönderi yorumu yazmazsam etkileşim yani yorum olmuyor yada az oluyor. Yine bir dostumuzun tavsiyesi ile insanları yoruma itecek cümleler kullanmıyorum. Doğrumudur. Yanlışmıdır.

3-Sayfada mevcut beğeni sahiplerinin dikkatini çekmek ve yeni beğeniler elde etmek için düşük bütçeli bir kampanya düzenlemek istiyorum ancak yine bir fikrim yok. verilebilecek ürün tavsiyeleri, çekilişin nasıl yapılacağı, nasıl takip edileceği, bir sayfada adil bir şekilde nasıl yapılabileceği kısacası bu konuda tecrübenizden faydalanıp bana bir yol haritası çizmenizi istiyorum.

Bana mantıklı cevap verenlere salça olurum. Habire soru sorarım. Demedi demeyin :D

wmaraci
reklam

hero27 hero27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 43 / 23
  • Ticaret 8, (%100)
merhaba kardeşim sana söylim
1-paylaşımların ne kadar dikkat çekici olursa o kadar ilgi yorum olur..
yorum olması daha iyidir sayfanın etkileşimi artacaktır..Yorum yaptırcak paylaşımlar sorular vs sorabilirsiniz..
2-Sayfa paylaşımını beğenen ve yorum atan kişi ne kadar çoğalırsa ana sayfalarında paylaşımın o kadar çok gözükür,
3-paylaşım aralığıda 1 saat yarımsaat yapabilirsin..ana sayfayı doldurursan paylaşımla uye senden sıkılır ve takıbi bırakır,,Ayrıca paylaşımlarda farklı ve hepsi ayrı ilgi çekici olsun.
4-sayfan ne tur bılmıyorum ama,,ödül tarzı birşey verıceksın galıba sayfadakılere? o zaman bunu begenıp profılınde paylaşan vs 3-4 arkadaşını etıketledım begendırene gıbı sayfana ılgı arttıracak yontemlerle denemelisin..

başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al