Merhabalar,

Facebook reklam hesaplarınızı veya bm davetlerinizi kabul edip tek bir hesaptan takibini yapabilmeniz için, ana hesap satışı yapıyoruz.

Hesapların özellikleri;

"eski" - arkadaşlı - Reklam Hesabı kısıtı "kimlik" ile kaldırılmıştır.

Hesapları teslim ederken;

-mail ve şifresi

-facebook kullanıcı adı ve şifresi

-hesabın kimliği

-2fa kodu

-cookie dosyası ile teslim etmekteyiz.

Önemli not: çerez falan yapmanıza gerek yok direkt giriş yapip kullanabilirsiniz. Mobil ip ile giriş yapmanızı öneririz.

8 EKİM 2021 den itibaren hesap fiyatları: toplu veya tekli fark etmez 200 ₺ 'dir. ( 1 KASIM 2021'DEN itibaren 250 ₺)

YENİ HİZMETİMİZ :

KALICI KISITLI HESAPLARINIZ AÇILIR FİYAT : 350 TL.

ÖDEME PEŞİN ALINIR HESAP AÇILMAZ İSE İADE EDİLİR.

NİHAİ KARAR YAZAN HESAPLAR AÇILAMAZ.

İŞLEM SÜRESİ MAX 3-4 GÜNDÜR.

HESAPLARI BİZE TESLİM EDERKEN FB GİRİŞ BİLGİSİ VE MAİL GİRİŞ BİLGİSİ GÖNDERMELİSİNİZ.

before;

after;

before;

after;

Şartlar;

-Teslim sonrası iade veya telafi işlemi yapiyordum. artik yapmiyorum.

-hesabı teslim alırken profil linkinden hesaba bakınız, açık mı? açıksa sorun yok.

-hesaba giriş yaptınız, hesap kalitesine girdiniz reklam erişimi geri eklendi uyarısı var mı? varsa sorun yok.

-gerisi sizde.

sebep;

hesabı verdiğim x kişisi 15 gün sonra yazıyor şöyle oldu böyle oldu hesabı kullanamadım, sana yalan mı söleyecegim vs.

siz dürüst, ben dürüst en temizi böyle.

-Reklam konusunda destek vermem sadece hesap satışı yapıyorum.

SSGS ; ( SIKÇA SORULAN GARİP SORULAR )
-HESAP HEMEN PATLAR MI ? -PATLAR
-BU HESAPLARDAN REKLAM AÇABİLİR MİYİZ? - AÇAMAZSINIZ

-KİMLİK ONAYLI MI? - DEĞİL
-KISIT KALDIRILMIŞ HESAPLAR MI? - DEĞİL
-KAÇ ARKADAŞI VAR? - YOK

PASHAMEDYA WHATSAPPP İLETİŞİM; DİREKT ARAMA YAPMAYIN LÜTFEN. İLETİŞİME GEÇEN HERKES, YUKARIDA YAZAN KURALLARIMIZI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

PASHAMEDYA WHATSAPP İLETİŞİM

reklam hesabınız kalıcı olarak kısıtlandı - kimlik onayı başarısız oldu - facebook lütfen kimliğinizi onaylayın - Reklam Hesabı Güvenlik Nedenleriyle Kapatıldı - Reklam Erişiminiz Kısıtlandı - devre dışı reklam hesabı çözüm