wmaraci reklam

Markanızın Ana busines Face sayfanızın Görüş puanını FEEDBACK SCORE puanını yükseltiyorum

2 Mesajlar 534 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MoKoK0 MoKoK0 Kader. Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 17 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar facebook ta kalite puanı denilen birşey var reklam verirken sitenizden ve pixel den görerek ürün alan veya yüksek etkileşim kuran kitleye facebook instagram bir süre sonra karşısına anket çıkartıyor ve
ürün kalitesi
teslimat hızı
ürün ulaşıp ulaşmadığı
ve
ek sorular soruyor ayrıca reklamınız yayında iken alan şikayetlere
ve 1-2 ek duruma göre sizin markanızını firmanızı pixelinizi onaylı reklam hesabınıza puan veriyor bu puan 0 5 arasında değerlendiriliyor 2 nin altına düştüğünüz zaman reklam vermeniz kapatılıyor ve reklam hesabı değiştirmek marka ismi değiştirmek veya pixeli komple çöpe atmak domain değiştirmek yeni resimler kullanmak bunların hepsi bile fayda sağlayamıyor zaten bunların hepsini yaptığınızda yeni marka ismine geçmek o kadar verdiğiniz reklamın pixel datasını falan bir daha kullanamamak geçmiş müşterilerinizi kaybetmek ve büyük maddi kayıba sebep olabiliyor
(Bu puanı etkileyen bizim çözdüğümüz başka durumlarda mevcut onları paylaşamıyorum)
Ayrıca facebook instagram reklamlarında şöyle bir durum söz konusu adwords uzmanlarıda bunu bilir, hedef kitlenin karşısına çıkarken verdiğiniz bütçenin yanısıra kalite puanına bakılır kalite puanınız yüksek olduğu vakit DAHA AZ BÜTÇE İLE DAHA ÇOK İNSAN REKLAMINIZI görür yani sadece 2 nin altına düşmemek için bu hizmeti almayabilir puanınızı 4-5 arasında tutup reklamlarınızdan 2 3 kat daha fazla dönüşüm alabilirsiniz bunu kendi ayakkabı alışveriş sitemin reklamlarında test ettim zaten reklam uzmanları ile görüşürseniz bu durumu yüksek uzmanlar biliyordur benimde bir çok yabancı facebook instagram reklam eğitimlerinde duyup öğrendiğim bir bilgidir ardından test ettim ve çok faydalı oldu özellikle uzun süreli çalışmada puanınızı 4 üstüne çıkardığınızda çok yüksek alışveriş yapan çok kaliteli elit kitleye reklamlarınız çıkmaya başlar ayrıca örn 2.5 puan ile 50 tl bütçe reklam ile 3000 kişinin karşısına çıkıyorsanız 4.5 puan 50 tl lik reklamda 4500 kişi reklamınızı görür yani cpm düşer vsvs olumlu etki olur
Not olarak benim bu çalışmam öyle reklamınıza gelip olumlu yorup atıp beğenmek vs gibi birşey ile alakası yoktur bunların bu puana etkisi yoktur

Daha önce bu olay için bir çok yabancı yerden destek aldım yarısı ************** çıktı iş başı evet bu puanı yükseltiyoruz vs dediler sonra biz yorum atıyoruz reklama o düzelir vs dediler tamamen o şekilde düzelmedi param boşa gitti en sonunda kendi ekibimle bunu kendi çalışmalarımız ile yapmaya başladı bir çok denemeden sonra başarılı olduk

daha iyi anlaşılması için bazı forumlardan bu durum hakkındaki bir konu
bazı dış bloglardada bu durum epey anlatılmış kendiniz araştırıp iyice anlayabilrisiniz

https://www.***.net/facebook/2421496-facebook-customer-feedback-musteri-geri-bildirim-sorunu.html

onun dışında şuan puanı düşmüş çalışmasını başlattığımız firmanın bir durumunu ekliyorum sizde bu sayfadan kendi puanınıza vs duruma bakabilirsiniz

10 tane görüş puanı bildirimi 750 tl dir

15 tane görüş puanı bildirimi 1000tl

30 tane görüş puanı 1700 tl

50 tane görüş puanı 2600 tl

yüksek alımlarda daha büyük firmalara ayrı paket oluştururum

ayrıca ne kadar alım yaparsanız yapın spam illegal gözükmemesi için
haftalık 15 taneden fazla girmiyorum zaten 1 ankete katılabilmek uzun saatler alıyor

çalışmanın raporu görüş puanı bildirimi yapıldıktan sonra tüm görüş puanlarının gönderildiği resimli olarak tarafınıza iletilir facebook bu görüş puanını 2 hafta ara ile güncelliyor bunuda belirteyim

düzenli haftalık aylık çalışmayada paket oluşturabilirim detaylar konuşulur
ayrıca tüm çalışmalarıma ek kdv ile fatura kesiyorum çalışmaya başlamadan önce güven açısından vergi levhası tarzı adresimin olduğu vs belgeler iletirim
eskişehirde yüz yüze görüşmek isteyen firmalar ile de oturup konuşabilirim.

bunlar tamamen sizin puanınızı etkiler ama siz ne kadar hacimli reklam verdiğinizi ne kadar çok oy alıp puanınızı kaç oyun istediğiniz seviyeye getireceğinizi kendiniz hesaplamanız gerekir ortalama

tüm aklıma gelenleri konuya yazdım ilerleyen süreçte unuttuğum başka şeyler olursa eklerim lütfen konuyu detaylı okuyup işi olayı iyi kavradıktan sonra aşağıda whatsapdan ulaşabilirsiniz

https://wa.me/905462323633

www.temizsoyayakkabi.net
wmaraci
reklam

MoKoK0 MoKoK0 Kader. Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 17 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
Facebook un kendi puanı düşük olanların reklamlarının daha az kişiye gösterip düşük kaliteli gösteririz diye yaptığı açıklama
https://www.facebook.com/business/help/108127923199330

www.temizsoyayakkabi.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al