freelance iş ilanları

Facebook hesap açma

13 Mesajlar 2.453 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

linemedia linemedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 20 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Ve bu maddelere 1-2 madde de ben ekleyeceğim. Herkes buraya bildiklerini yazsın ve facenin yapay zekası ile bir nebze olsun kendi aramızda başa çıkabilelim.

wmaraci
reklam

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
Ne yaparsam yapayım durum senin anlattığın gibiydi thor borwserden yandex mail hesabı açıp facebook kaydı oluşturduğumda çözümü buldum her hesap açacağım zaman modemi resetliyordum. Ama kalıcı olmuyo hocam 1 ay dayanıyor durum gene aynı 2018 de seri hesap açabiliyordum bu yöntemle şimdi nasıl oluyor hiç denemedim bir dene istersen.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

fatih7544 adlı üyeden alıntı

Ne yaparsam yapayım durum senin anlattığın gibiydi thor borwserden yandex mail hesabı açıp facebook kaydı oluşturduğumda çözümü buldum her hesap açacağım zaman modemi resetliyordum. Ama kalıcı olmuyo hocam 1 ay dayanıyor durum gene aynı 2018 de seri hesap açabiliyordum bu yöntemle şimdi nasıl oluyor hiç denemedim bir dene istersen.

linemedia adlı üyeden alıntı

Ve bu maddelere 1-2 madde de ben ekleyeceğim. Herkes buraya bildiklerini yazsın ve facenin yapay zekası ile bir nebze olsun kendi aramızda başa çıkabilelim.

Hocam modem yok telden yapıyorum
Telefonda farklı browserlar kullanıp açıyorum şimdilik ama paylaşım yapınca kapanıyor

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al