wmaraci reklam
lidertakipci

facebook ile ilgili bir kaç soru

3 Mesajlar 641 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozgun ozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 2, (%50)
herkese selamlar arkadaşlar

sıfırdan facebook sayfası açsam nasıl üye toplarım, hangi konu üzerine sayfa açmalıyım, sabahtan aksama kadar çalışsam kac üye toplaya bilirim , sayfaya üye toplamanın günlük bir limiti var mı, sayfayı nasıl daha da büyütebilirim, bu sorularıma cevap bir video yada makale olursa iyi olur, yada siz yaza bilirsiniz zahmet olmassa
facebookta eskisi gibi para kazanılıyor mu, benim bildiğim reklamlardan para kazanılıyordu, başka yöntem var mı,
ve ekstradan facebook sektörüne girmeyi düşünüyorum,günde 6, 7 saat boş vakitle 3 4 tane hesaba zaman harcasam iyi yerlere gelirmiyim
konu dışı yorum yazacaksanız pm atın konu baltalanmasın, şimdiden bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler

wmaraci
reklam

ergulproduction ergulproduction WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 76 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Fake kadın profili aç
Evlilik ve tanışma grubuna gir
Fake kadın fotoğrafı paylaş ve "Merhaba yeni katıldım.Nasılsınız arkadaşlar" yazı yaz ve fotoğraf olarak dikkat çekici kadın fotoğrafı paylaş.

Onlar zaten seni ekler sende o hesap adı altında Facebook sayfası hatta youtube,instagram, vb siteler abone takipçi kasabilirsin.

Arkadaşlık isteği atmanın sınırı var ama almanın günlük sınırı yok
ozgun

kişi bu mesajı beğendi.

ozgun ozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 2, (%50)

ergulproduction adlı üyeden alıntı

Fake kadın profili aç
Evlilik ve tanışma grubuna gir
Fake kadın fotoğrafı paylaş ve "Merhaba yeni katıldım.Nasılsınız arkadaşlar" yazı yaz ve fotoğraf olarak dikkat çekici kadın fotoğrafı paylaş.

Onlar zaten seni ekler sende o hesap adı altında Facebook sayfası hatta youtube,instagram, vb siteler abone takipçi kasabilirsin.

Arkadaşlık isteği atmanın sınırı var ama almanın günlük sınırı yok

değerli yorumun için sana teşekkür ederim , benim istediğim öyle değil ya kadın profili açıp yapmak değil legal bir şekilde sayfa açsam komedi diyelim nasıl üye toplarım, birde reklamla kasılma varmıs 250 tl yatırsak nekadar uye toplarım ve o üyeleri topladıktan sonra sürekli ilgilensem uye kasabilirmiyiz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al