wmaraci reklam

Facebook Reklam Hizmetleri - Başarı Hedefli Kampanyalar - 🚀 ILK AY SIFIR KOMISYON

3 Mesajlar 193 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cihanck cihanck WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

58988-65aefdeb9c236.png58988-65aefdf6d6cfc.png

WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: cihanck (23.01.2024 02:48)

wmaraci
reklam

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)

Merhabalar, Adwords üzerinden reklam veriyorum, mobil uygulamalarımın reklamını hocam. Facebook, gibi sosyal medyada reklam vermenin farkı nedir? 
Örnek adwords üzerinden günlük 20 bin kişi reklamlarımı görüyor, ortalama 1000 kişi reklamlara tıklıyor, ve bunlardan 60-100 kişi uygulmamı indiryor. Ben ise görüntüleme, veya tıklama başı değilde indirme başı ile bu kadar gösterime sadece, indiren her kullanıcı için 1 tl gibi komik rakam ödüyorum. :) 

Facebokta da buna benzer olay var mı?

cihanck

kişi bu mesajı beğendi.

cihanck cihanck WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Yakut adlı üyeden alıntı

Merhabalar, Adwords üzerinden reklam veriyorum, mobil uygulamalarımın reklamını hocam. Facebook, gibi sosyal medyada reklam vermenin farkı nedir? 
Örnek adwords üzerinden günlük 20 bin kişi reklamlarımı görüyor, ortalama 1000 kişi reklamlara tıklıyor, ve bunlardan 60-100 kişi uygulmamı indiryor. Ben ise görüntüleme, veya tıklama başı değilde indirme başı ile bu kadar gösterime sadece, indiren her kullanıcı için 1 tl gibi komik rakam ödüyorum. :) 

Facebokta da buna benzer olay var mı?

Merhabalar,

Facebook mobil uygulama yükleme reklamlarını kullanmak markanız için çok önemlidir çünkü bu uygulamanızın için potansiyel kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur ve bu da uygulamanızın çevrimiçi varlığını artırır. Ayrıca, markanızın daha fazla görünmesine, satış oluşturmasına, hayran kitlesi ve müşteri sadakati oluşturmasına yardımcı olabilir. Reklamlardan toplanan verileri gelecekteki kampanyaları ve uygulamaları iyileştirmek için de kullanabilirsiniz.

Facebook mobil uygulama reklamları daha fazla kullanıcının uygulamanız ile etkileşime girmesi için yardımcı olur. Kullanıcıları, onların mobil cihazlarının App Store’larına yönlendirerek uygulamanızın daha fazla indirme almasını sağlar.

Detaylı bilgi almak için ,

Telefon : 0850 560 02 44

instagram : reklammakinesi_

www.reklammakinesi.net 

Saygılarımla,

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al