KISA SÜRELİĞİNE
PLATİNİUM PAKET 249TL
GOLD PAKET 159TL
BRONZ PAKET 99TL
(NEW)PLATİNİUM PAKET'TE BÜTÜN SORUNLARIN DETAYLI ÇÖZÜMÜ VE AÇIKLAMASI MEVCUTTUR!
- Bütün Sorunlar Giderilmiştir!
- Eğitim İle Kazancınızı 10'a katlayın

Verdiğimiz eğitimde hiçbir şekilde müşterilerimle iletişimi kesmiyoruz.
Müşterilerimizle her daim iletişim halindeyiz her konuda yardımcı olmaktayız.

[CENTER]

Herkese Hayırlı Günler Bol Kazaçlar Dilerim.
Facebook kaynaklı güncellemeler dolayısıyla hatalar alabilir bu durumlarda sorumluluk kabul etmemekteyiz.[/CENTER]

*** REFERANSLARIMIZ; *** forum dışı 20 adet satış gerçekleşti

ercu145 adlı üyeden alıntı

eğitim alınmıştır, teşekkürler.

sikaypi adlı üyeden alıntı

hızlı ve ilgili biri almanızı tavsiye ederim

[QUOTE="real2018, post: 284078, member: 7809"]
Yunus ile bu iş için konuştum, Pc'ye bağlanmak yerine video ile anlatım yapmış ve gayet düzgün bir şekilde anlatmış, Eğer isteyen varsa tereddüt etmeden satın alıp öğrensin, Teşekkür ederim.
[/QUOTE]
[QUOTE="sikaypi, post: 284125, member: 8151"]
Gerçekten çok ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim detaylı bir video anlatımı var anlamassanız pcye bağlanıp hallediyor eline sağlık [/QUOTE][QUOTE="blthuseyin, post: 284488, member: 8309"]
Hizmet alındı hızlı ve ilgili biri almanızı tavsiye ederim
[/QUOTE]
[QUOTE="1ismetkerem, post: 284510, member: 8493"]
Arkadaş çok ilgili ve alakalı satın aldım methodu bu saatte bir şeyi yapamadım diye bilgisayarıma bağlandı tek tek anlattı yazdı çizdi. Bu ilgi bu kalite bu method başka yerde bulunmaz çok teşekürler [/QUOTE][QUOTE="Alper, post: 284809, member: 548"]
Set alındı gayet ilgili birisi çok teşekkürler.
[/QUOTE]
[QUOTE="TuncB, post: 284890, member: 8018"]
Akşama ödemesini yapıp alıyorum inşallah verimli olur. Hayırlı işler [/QUOTE][QUOTE="real2018, post: 285150, member: 7809"]
2 günde 6 reklam çıktım 150tl'lik, Eğer almak isteyen varsa pişman olmaz. Ayrıca her konuda destek oluyor hiç sıkıntı yok.[/QUOTE][QUOTE="zuruka, post: 285749, member: 8334"]
Alındı sorunsuz
[/QUOTE]
[QUOTE="blthuseyin, post: 285836, member: 8309"]
Eğitimi 2 3 defadır kullanıyorum sapa sağlam çalışıyor her konuda destek oluyor video anlatım çok iyi tavsiye ederim
[/QUOTE]
[QUOTE="Frkndkq, post: 285871, member: 5093"]
eğitimi aldım gayet başarılı ve iyi her konuda yardımcı oluyor
[/QUOTE]