wmaraci reklam

Fireworks: Yazının içine resim ekleme (Resimli Anlatım)

2 Mesajlar 3.484 Okunma
wmaraci reklam

Oguzhanozer Oguzhanozer oguzhanozer.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Organik Gıda
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 28 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Bu dersimiz de sizlere yazıların içine resim eklemeyi göstereceğim. Ayrıca bonus bilgilere de göz atmanızı tavsiye ederim. Bu gerçekten tasarımlarınız için güzel bir görsellik katacaktır. Güzel fikirlerinizle başarılı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Her zaman ki gibi ilk olarak boş bir sayfa açıyorum (450×170 px). Yazımı yazdım ve ardından ekleyeceğimiz resmi içe aktarıyoruz (import edeceğiz) İşlemleri CTRL + R şeklinde kısayoldan yapabilirsiniz.

Ben TÜRK BAYRAĞI seçtim. Bayrağımızı resmin üstüne gelecek şekilde ebatlarını ayarlıyoruz. Ardından resim seçili olarak CTRL + X (kes) islemi yapıyoruz dikkat edin resim tam yazının üstünde olsun uğraşmayın boşuna.

Şimdi kestiğimiz resmi yazımızın içerisine alıyoruz. İşlemler; EDIT > PASTE INSIDE tıklıyoruz ve resim yazımızın içinde.

Yazıya tıkladığımızda ortada bi işaret çıkacak onunla da resimle oynayabiliyoruz sağa sola aşağı yukarı nasıl görüntülenmesini isterseniz size kalmış.

Çalışmamızın son hali böyle oldu. Umarım yararlı bi ders olmuştur sizin için.

Dersimiz ile ilgili bir kaç bonus bilgi vermek istiyoruz sizlere. Yazı tipimizin biraz kalın olmasına özen gösterin böylelikle resmimiz daha belirgin olacaktır. Ayrıca Yazılarımıza böyle resim ekleyebildiğimiz için yazılara görsel açıdan aslında arka fon resimlerini ekleyerek daha da hoş olmasını sağlayabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için çekinmeden yazabilirsiniz. Görüşmek üzere

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

RemziToker RemziToker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İletişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
photoshop içinde https://www.youtube.com/watch?v=RVKzF4pdso8 bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz. paylaşımınız için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al