Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Flash

Final ödevi

Okunmamış 12 Haziran 2015, 02:28
Zuperman Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Mu... Ün...
Ticaret: 5, 100%
Alıntı:
Berkay Adlı Üyeden Alıntı
Radio button uygulamasını yapan arkadaş ile skype üzerinden iletişime geçip yapılışı hakkında teamviewer üzerinden canlı olarak izledim ve bilgi aldım. Bu konuyu açmamdaki sebep vakit kaybetmeden ödevi teslim etmek. Flash tabanlı web sitelerinin 2015 yılındaki kullanım oranına bakarsanız bu ödev tamamiyle vakit kaybı.

Eğer ödevim c# veya objective c olsaydı konu açmaz kendim uğraşırdım.
Yaptığınız işlerden dolayı size saygım vardı fakat vakit kaybı olarak gördüğünüz ödevi başkasının yapması onun vaktinin kaybı demek siz öyle görüyorsanız başkasının vaktinide gaspetmiş oldunuz hiçbir şey insana birşeyler katıyorsa vakit kaybı değildir.Neyse konuyu baltalamak için yazmadım iyi geceler
farukcms ve Ghostcastle bunu beğendi.
Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
Okunmamış 12 Haziran 2015, 03:49
FatalRhymeR Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Se... Ko...
Ticaret: 2, 100%
konuyu bende baltalamak istemiyordum ama, lanet olası eğitim sistemi öğretilmeyecek şeyleri zorla insanın kafasına sokarak öğretiyor. Bende flash gördüm ve hala görüyorum hiç sevmezdim grafik dersinde herkes flash uygulamaları yapardı ben photoshopla uğraşırdım. Benmi yararlısını yapıyordum ? Yoksa hocamı ? bilemezdim.
Okunmamış 13 Haziran 2015, 11:11
Berkay Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Be... Ge...
Ticaret: 22, 100%
Alıntı:
Zuperman Adlı Üyeden Alıntı
Yaptığınız işlerden dolayı size saygım vardı fakat vakit kaybı olarak gördüğünüz ödevi başkasının yapması onun vaktinin kaybı demek siz öyle görüyorsanız başkasının vaktinide gaspetmiş oldunuz hiçbir şey insana birşeyler katıyorsa vakit kaybı değildir.Neyse konuyu baltalamak için yazmadım iyi geceler
Alıntı:
FatalRhymeR Adlı Üyeden Alıntı
konuyu bende baltalamak istemiyordum ama, lanet olası eğitim sistemi öğretilmeyecek şeyleri zorla insanın kafasına sokarak öğretiyor. Bende flash gördüm ve hala görüyorum hiç sevmezdim grafik dersinde herkes flash uygulamaları yapardı ben photoshopla uğraşırdım. Benmi yararlısını yapıyordum ? Yoksa hocamı ? bilemezdim.
Anlatmak istediğim konu şu, bu arkadaş bana bu işin nasıl yapıldığını öğrettiyse, bu noktada fazlasıyla konuyu baltalamış oluyorsunuz. Vakit kaybından kastım bilen birisiyle birlikte bir işi 5 dakikada yapabilirsiniz size hızlı bir şekilde öğretir. Ben bunu sıfırdan öğrenmek için belki saatlerce video ders izlemek zorundaydım. Ama bu adam dakikalar içerisinde bana açıklayarak öğretti.

Her ne kadar konuyu baltalamak istemesenizde fazlasıyla baltaladınız, yanlış anlaşılmayı bu sefer düzeltebildiysem ne mutlu bana.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

sosyal.market

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Flash