wmaraci reklam

FUJİFİLM FinePix S2980

14 Mesajlar 3.564 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sumeraltekin sumeraltekin Kafasına Göre..!! Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknisyen-Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar. Sipariş verdiğim makinam bugün elime geçti FUJİFİLM FinePix S2980
Şöyle bir kurcaladım fakat daha önce fotografçılıkla ilgili fazla bir bilgim olmadığından ve SLR makina hiç kullanmadığımdan dolayı makinayla rahat profesyonelce fotoğraflar çekmekte zorlanıyorum. Bu makinanın kullanımı ile ilgili ya da çeşitli deneyimlerinizden elde ettiğiniz verileri benimle paylaşırsanız çok sevinirim. İlk defa yarı profesyonel bir makina kullanmanın acemiliğini üstümden atmam için neler yapmam gerekir. Görüşleriniz önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..
wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam imkanınız olduğu için keşfederek öğrenmeniz daha mantıklı. Zamanında bende tüm terimleri araştırdım, fakat makineyi aldığımda geçmişte öğrendiklerim gidiyordu. Makinedeki modları denedikçe daha iyi kavramaya başladım fakat emanet makineyle çekimler yaptığım için günün sonunda alışabiliyordum makineye. Yani bol bol fotoğraf çekerek, tüm modları deneyerek öğrenmeniz daha kalıcı olacaktır. Geçici bir heves değilse, bir hafta tüm modları deneyerek çekimler yapın. Sonra yavaş yavaş modların ne işe yaradıkları, enstantene, diyafram terimlerini okumaya başlayın.

iyi.

• Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Hocam imkanınız olduğu için keşfederek öğrenmeniz daha mantıklı. Zamanında bende tüm terimleri araştırdım, fakat makineyi aldığımda geçmişte öğrendiklerim gidiyordu. Makinedeki modları denedikçe daha iyi kavramaya başladım fakat emanet makineyle çekimler yaptığım için günün sonunda alışabiliyordum makineye. Yani bol bol fotoğraf çekerek, tüm modları deneyerek öğrenmeniz daha kalıcı olacaktır. Geçici bir heves değilse, bir hafta tüm modları deneyerek çekimler yapın. Sonra yavaş yavaş modların ne işe yaradıkları, enstantene, diyafram terimlerini okumaya başlayın.

Hocam öncelikle ilginize teşekkür ederim. Yanında verilen kitapçık türkçe olduğu için baya bir kolaylık sağladı bana fakat eğitim videoları dökümanları çoğu ingilizce o yüzden yapabildiğim hatta gördüğüm kadarıyla ilgileniyorum. Bi hevesle kalmaz umarım çünkü fotoğraf çekmeyi ve kare yakalamayı seviyorum. Umarım baya bi deneme yaptıkça makinaya alışıp daha sonra terimlere zaman ayırırım.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..

OguzhanUcan OguzhanUcan temalog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Memnunmusun makineden çektiğin herhangi bi fotoğrafı paylaşabilirmisin görüntü kalitesine bakalım bende almayı düşünüyorum da...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi hocam paylaşayım ama özelliklerini fazla bilmediğim için çok amatörce oldu bunlar gerçekten çok memnunum çünkü fiyatı çok uygun bu fiyata profesyonelce fotograflar sunması çok büyük artısı bence..
4x zom yaptığım halde netliği hiç bozmadı. Buyrun Hocam :

OguzhanUcan GameBoys61

kişi bu mesajı beğendi.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..

OguzhanUcan OguzhanUcan temalog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Paylaştığınız için teşekür ederim hocam kalite hiçte fena değil bende nikon d90 istiyorum inşllah alıcam bu yaz :)

• Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam o dediğiniz makina ile bu karşılaştırılamaz bile :) fiyatı 1600 tl bunun ise 400 :) anlatmak istediğim şey şu bu kadar ucuz maaliyete rağmen gerçekten fotograf kalitesi çok iyi . Bu fiyatı benim gibi hobisi için alan kullanıcılara gayet te profesyonel bi çözüm :)
OguzhanUcan

kişi bu mesajı beğendi.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..

immanuel immanuel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam elinizdeki makineye bende sahibim ve yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Ama öncelikle bilmeniz gereken S2980 SLR bir makine değil. Bundan dolayı profesyonel anlamda fazla bir şey beklememeniz gerek.

• Üyelik 11.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Prof. makinalarla tabiki de karşılaştırılamaz fakat kendi sınıfında değerlendirirsek öne çıkabilecek modellerden biri. Gayet te kullanışlı.

www.sumeraltekin.net
Kişisel ve güncel Blog..

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
E hocam son durumlar nedir. Diyafram açıklığı, denklanşör hızı, odak uzaklığı, iso oranları, enstantane... Geliştirebildinizmi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al