Telefonun ilk sahibiyim.

-Resimler de gördüğünüz gibi telefonun ekranda bırakın nokta çiziği,toz dahi yoktur çünkü telefonu aldığım yerde hemen kırılmaz ekran taktırdım ve bugüne kadar oyle kullandım.Resimlerle belli etmek için bugün çıkardım ve ilk defa orjinal ekranına dokundum.(10-15tl kırılmaz ekran isteyen heryerden edinebilir.)

-Mümkün olduğunca heryeri görünür bir şekilde çektim.Elinize aldığınız cihaz aynı resimlerde gördüğünüz gibidir.(herşeyiyle meydan da sonradan pürüz,bahane vs. olmasın lütfen.)

-Ekran belirttiğim gibi sıfır ayarında,arka kasada slikon kullanıldığı için 8/10 diyebiliriz çok rahatlıkla.Gayet temizdir.
-Sadece sol alt köşeden ufak bir darbesi var.Resimlerde mevcuttur göze batıcak derecede değildir.
-Telefonun en sevdiğim özelliği şarjın çabuk bitmemesidir.Kolay kolay yarı yolda bırakmaz.Yani bataryayı öldürenlerden değilim.
-Cihazda hiç bir şekilde donma,kasma,foto çekmeme vs. gibi sorunlar yoktur sıfır ayarında sorunsuz çalışmaktadır.

Aksesuarları:
-Sıfır Paketinden Açılmamış Kulaklık (eski nokia lumia telefonumdan,bende olduğu için hiç açmadım bile resimlerde mevcut)
-Slikon Kılıfı
-Orjinal Samsung Şarj Aleti

Model:
-SM-G531F
-Android sürümü 5.1.1
-4.5G Uyumludur.

Kısacası herşeyiyle resimlerde mevcuttur zaten.
(kutusunu bulamadım evde,eğer bulursam onuda eklerim tabi ki)

Fiyat: Pazarlık yapanlara 450 pazarlıksız olarak 425tl :)

Ek Olarak: Günceldir.