Site Adresi: PM
İstenilen Fiyat: 5000₺
Sitenin Aylık Getirisi: Bu ay 300₺
Sitenin Kategorisi: Global Mobil Onay
Günlük Tekil Hit Sayısı: 40-100
Satışa Hosting Dahil mi: hayır
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır, yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır, yok

Merhabalar yaklaşık 3 ay önce açtığım global anlamda faaliyet sürdüren mobil onay sitemi satışıa çıkarıyorum.

• Script+logo+hosting 400-500₺ masraf yapıldı.

• Özel Full otomatik bitcoin/coinbase + weepay + shipy ve güvenlik güncelleştirmeleri ve %300 kar marjı alır hale getirildi. 2000₺

• Tüm servisler en uygun olanlarından çekildi numara başı 1$ olarak ayarlıdır.

• 700 Adet Global anlamda gerçek müşterisi bulunmaktadır.

• 1500-2000₺ fiyatlarında SEO çalışmaları yaptırıldı ve üstüne kendim de çalışmalar yaptım.

• Twitter sosyal medya hesapları vs açılmıştır.

• Adwords ile 200₺ reklam çıkarak 400₺ kar bırakan sistemlerden değildir. Sistem adwords yüzü görmemişdir ve tamamen organik google üzerinden gelen satışlardır.

• Site global anlamda her kelimesinde gün gün ilerliyor ve 3 ayda ininalılmaz bir gelişim kaydetti. Konunun devamında aşağıda görsellerini koyacağım.

• Canlı destek ile ilgilenildiğinde tek gün içinde 700-800₺ kazandırdığı olmuştur.Bir sabah uyandığınızda bakiye yüklenmeleri ve harcamaları görebilirsiniz.Tüm sistem hazırdır.Ve hala kazandırmaya devam ediyor.Adsense günlük 10tl kazanan sitelere 1000 2000₺ fiyat biçilen bu devirde göz bebeğimi maddi sıkıntılardan satıyorum. Eminiki işi bilen arkadaş çok daha iyi yerlere getirecektir.

• Apiyi 2 farklı servisten çekiyor ve serviste yaklaşık ₺100-150₺ arasında bakiye bulunmaktadır. 1-1.5 ayda bir bu kadar bakiye yüklemek tek masrafınızdır. Numara başı 4-5₺ kar bırakıyor. Her numara 1$ dan satılıyor ve maliyetleri en uygun fiyata optimize edildi.

• Serch console 3 ayda mükkemmel büyüme.

• Coinbase btc ödemelerinin bir kısmı

• Weepay üzerinden satışların bir kısmı

Fiyatta Pazarlık Payı YOKTUR
Merak için yazanlara PM atmayacağım