Öncelikle şunu belirtmek istiyorum videoları kendim hazırlamadım yabancı olarak top 10 tarzı bi kanal büyütmeye çalışıyordum fakat adsenseye bağlı bir uygulamamdan yediğim sahte tıklama banından dolayı kanalımında para kazanma özelliği devre dıı bırakıldı(daha para kazanma açılmamıştı şartlardna dolayı) ben bya bi ilgilenmedim uğraşmadım fakat bu v,ideolar elimde kalmasın diye elimden çıkartmak istiyorum bu tar kanalı olanlar için

Videolar 2 dakika ile 12,13 dakika arası değişmektedir

Ben videolar 10 dakika altı ayrı üstünü ayrı ücrete yaptırıdm yani 60 videoya yaklaşık bi 1000 tl geçik para verdim.

Seslendirme ingilizce ve bir özel seslendirme ile yapılmadı bilenler bilir bir metin yazıp seslendirme olarka indirebiliyorsunuz bir sitede o tarz aşağıda örnek görebilirsiniz.

Videolar kanalda yüklü fakat izlenme nerdeyse hiç yok yani 5-10 arası sadece bi kaç video da bi kaç bin izlenme var.

Videoların ekran resimi keliemelr açıklamaıar vs. mevcut.

Videoları almak isteyen kanalla birlikte vericem yani ordan indirip istediği gibi kullanabilir kanalın para kaznasını açabilen olursa helal hoş olsun kullanabilir.

60 Adet videoyu 500 tl olarak bırakıcam yarısından fazla zarar ile

Birde videolarda hiçbir şekilde telif vs. gibi şeyler yoktur. videolar aylardır yüklü daha hiçbirşey gelmedi %99 gelmezde

forum dışı iletişim skype;yasinsir11

ÖRNEK VİDEO(Kendi Kanalım değil bu şekilde çalışan başka kanal fakat çalışma tarzı aynıdır ve benzer videolar vardır.)

Video yanlış koymuşum düzeltildi arkadaşlar