Laptop aldığım için yanında hediye edildi, ihtiyacım olmadığı için satışa çıkarıyorum.

İlgili link : https://www.hepsiburada.com/gakademi-goruntulu-online-egitim-platformu-p-HBV00000CDZEM?magaza=Hepsiburada

En yüksek teklifi verene satmayı planlıyorum.

Yabancı Dil Eğitimleri :

- İngilizce
- Fransızca
- Almanca
- Arapça
- Rusça
- İtalyanca
- İspanyolca
- Çince
- Japonca
- Flemenkçe
- Boşnakça
- Farsça
- Osmanlıca
- Yabancılar İçin Türkçe
- Kürtçe

Toplamda 15 adet yabancı dil eğitimi yer almaktadır. Uzman dil öğretmenlerimiz tarafından hazırlana yabancı dil eğitim setleri temel, orta ve ileri düzeyden oluşmaktadır. Dillerin temel gramer yapıları, kelime çalışmaları, alıştırmalar ile uzman dil öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde dilleri çok kolay bir şekilde öğreneceksiniz. Takıldığınız noktalarda destek kısmında dil öğretmenlerimize sorularınızı sorabilirsiniz.

YKS Eğitim Kategorisi

- Matematik
- Türkçe
- Fizik
- Kimya
- Biyoloji
- Edebiyat
- Felsefe Grubu (Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji ve Mantık)
- Tarih
- Coğrafya

Dersleri yer almaktadır. YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2 aşamadan oluşmaktadır. 1. Oturum TYT 2. Oturum alan (Eşit Ağırlık, Sayısal ve Sözel) kısmından oluşmaktadır. Tüm konular uzman öğretmenlerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır. Her dersin konusu ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır. YKS sınavı için ek bir kaynağa ihtiyaç duymadan Gakademi sistemi ile sınavlarınıza çok kolay bir şekilde profesyonel bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

YKS Çözümlü Soru Bankası
- Matematik Soru Bankası
- Türkçe Soru Bankası
- Fizik Soru Bankası
- Kimya Soru Bankası
- Biyoloji Soru Bankası
- Edebiyat Soru Bankası
- Felsefe Grubu Soru Bankası
- Tarih Soru Bankası
- Çoğrafya Soru Bankası

Toplamda 2500 e yakın soru çözümü yapılmıştır. Sınavda çıkması muhtemel soru tipleri ve konulara ait soru çözümleri detaylı bir şekilde çözülmüştür. Soru çözümleri yapılırken ilgili konu özet olarak anlatılmıştır.

Ürünü aktif hale getirebilmek için herhangi bir süre yoktur. Ürün aktifleştirildikten sonra 180 gün süreyle kullanılabilir.