wmaraci reklam

✅ 🚀 Alexa'da ilk 1.000 site içine girmenin Tek Yolu ! 🚀 ✅

125 Mesajlar 102.002 Okunma
wmaraci reklam

Fenty Fenty Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 65 / 60
  • Ticaret 4, (%100)
Fiyat ve referansları alabilir miyim?

wmaraci
reklam

demontara demontara Mobil Ziyaretçi Trafik Sistemi Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Yazılım & Sistem Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Az önce Pm gönderdim.

ByFataLTR ByFataLTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 81 / 80
  • Ticaret 19, (%100)
http://kisalt.pw sitesini global ilk 100.000 içine sokmak istiyorum. Global 792.000 şu anda ne kadar bir süre ve ücret gerekli? Ayrıca referans görebilir miyim?

berrynetwork berrynetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web design ve yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 16 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Tüm sayfaları okudum ancak tatmin edici bir bilgi bulamadım. Öncelikle google analytics verilerine etki etmeden alexa da yükselmek sağlıklı mıdır (bilmediğimden soruyorum). Yani sitenize aslında olmayan bir hiti gönderilmiş gibi yapıp alexayı yanıltıp sıra yükseltiyorsunuz anlaşıldığı kadarıyla. Bu sırada sitenizin google tarafındaki hiti hiç değişmediği için ortaya sorun çıkma ihtimali olabilir mi. Bir diğer merak ettiğim konu alexada yükselmenin google sıralamasına ne kadar etki ettiği. Alexada gerçekten hakkıyla sırasını yükselten siteler diğer tüm platformlarda da doğru orantılı olarak yükseldiği için google sıralamaları da tatmin edici seviyede ancak böyle bir çalışmanın ardından google sıralamasına etki edeceğini düşünmüyorum. Sorularıma tatmin edici cevaplar verirseniz çalışabiliriz ancak diğer arkadaşlara verdiğiniz gibi "hiç bir banlanma olmadı" yada "öyle olmasa o kadar müşteri devam etmez" gibi cevaplar verecekseniz hiç yormayın kendiniz. Zira sizin ne kadar müşteriniz var bilemeyiz yada bugün ban yemedik ama yarın da ban yemeyeceğimizi mantıklı bir şekilde açıklamanız gerekir diye düşünüyorum.

wmaraci

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Pm gönderdim,
Minimum 30, maksimum 45 gün içinde istenen sıralamaya getiriyoruz.
Alexa-1.000 paketi size yeterli olacaktır.

ByFataLTR adlı üyeden alıntı

http://kisalt.pw sitesini global ilk 100.000 içine sokmak istiyorum. Global 792.000 şu anda ne kadar bir süre ve ücret gerekli? Ayrıca referans görebilir miyim?

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba berrynetwork ,

1. Öncelikle google analytics verilerine etki etmeden alexa da yükselmek sağlıklı mıdır (bilmediğimden soruyorum).

Google Analytics ile Alexa'nın verdiği ziyaretçi sayıları hiçbir zaman birbirini tutmamaktadır. Hatta Google Adwords reklamlarından gönderilen ziyaretçiyi bile Analytics raporlarından net göremezsiniz. Google reklamınıza 100 kişi tıkladı deyip paranızı alır siz o kadar ziyaretçiyi sitenize geldiğini dahi raporlayamazsınız.

%100 rakamları tutturdum diyeni göremedim ki, geçmişte adwordse reklam verdiğim dönemde de hatırlıyorum.

O yüzden Alexa'da yükselirken ki ziyaretçi sayınısı Google bilemez.

2. Yani sitenize aslında olmayan bir hiti gönderilmiş gibi yapıp alexayı yanıltıp sıra yükseltiyorsunuz anlaşıldığı kadarıyla.

Ortada bir ziyaretçi trafiği var bu direk Alexa sunucularına gönderiliyor.
İstersek web sitenizede gönderebiliriz ama bunun geçmişte bazı sorunlara yol açtığı için, site üzerinden geçmeden direk Alexa tarafına göndermek daha sağlıklı olduğunu biliyoruz.
Gönderilen trafik sunucular üzerinden gönderildiği için site içerisinde bekleme süreleri gerçek ziyaretçiden farklıdır, yoğun trafik gönderdiğimiz için Sunucu kaynaklarınızın hızlı tükenmesine sebep olur ( Aylık trafik limiti, Cpu Load, Anlık Ziyaretçi sayısı vs gibi),

3. Bu sırada sitenizin google tarafındaki hiti hiç değişmediği için ortaya sorun çıkma ihtimali olabilir mi.

- Hayır, Alexa ve Google farklı iki Platform ve şirket sonuçta.

4. Bir diğer merak ettiğim konu alexada yükselmenin google sıralamasına ne kadar etki ettiği.

- Alexa sıralamasında yükseldiğinde Google indexleme hızının arttığını gördük
- Seo analiz yapan sitelerde, Alexa sıranız yükseldikçe SEO puanınızda yükselmektedir.

5. Yine tekrar ediyorum, Bu güne kadar hiç bir site banlanmadı ki şöyle bir durum var, Alexa tarafından banlanan site için sadece "Certified Site" durumu normal siteye çevriliyor o kadar. Tamamen sıralamadan atılmıyor eski düşük trafikli zamanki sıralamasına gönüş yapıyor.

Ayrıca hangi durumlarda Alexa tarafından siteler banlanır bunu iyi çok biliyorum, geçmişte seviyesiz ve hakaret içerikli mail atan bazı sitelerin Alexa sıralamasında yerin dibinede soktuğumuz olmuştur.
Web sitelerini Alexa'da nasıl yükselriyorsak, sıralamada yerin dibinede sokmasını çok iyi biliyorum :)

berrynetwork adlı üyeden alıntı

Tüm sayfaları okudum ancak tatmin edici bir bilgi bulamadım. Öncelikle google analytics verilerine etki etmeden alexa da yükselmek sağlıklı mıdır (bilmediğimden soruyorum). Yani sitenize aslında olmayan bir hiti gönderilmiş gibi yapıp alexayı yanıltıp sıra yükseltiyorsunuz anlaşıldığı kadarıyla. Bu sırada sitenizin google tarafındaki hiti hiç değişmediği için ortaya sorun çıkma ihtimali olabilir mi. Bir diğer merak ettiğim konu alexada yükselmenin google sıralamasına ne kadar etki ettiği. Alexada gerçekten hakkıyla sırasını yükselten siteler diğer tüm platformlarda da doğru orantılı olarak yükseldiği için google sıralamaları da tatmin edici seviyede ancak böyle bir çalışmanın ardından google sıralamasına etki edeceğini düşünmüyorum. Sorularıma tatmin edici cevaplar verirseniz çalışabiliriz ancak diğer arkadaşlara verdiğiniz gibi "hiç bir banlanma olmadı" yada "öyle olmasa o kadar müşteri devam etmez" gibi cevaplar verecekseniz hiç yormayın kendiniz. Zira sizin ne kadar müşteriniz var bilemeyiz yada bugün ban yemedik ama yarın da ban yemeyeceğimizi mantıklı bir şekilde açıklamanız gerekir diye düşünüyorum.

alem alem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
yabancı siteler için de hizmet veriyor musunuz?

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Alexa Türkiye sıralamasında yükseltme işlemi yapıyoruz sadece.

alem adlı üyeden alıntı

yabancı siteler için de hizmet veriyor musunuz?

hayoka hayoka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek asker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 89 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba,
çalışma yapıldıktan sonra ilerleyen dönemlerde tekrar paket satın almak gerekir mi? demek istediğim 22000 lere geldik diyelim 3 ay sonra 220000 lere gelirmiyiz?

https://www.anitkabir.net

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,
Alexa’da bir istatistik sayaç sitesi sonuçta, ziyaretçi artınca sıralamada yukselirsiniz, azalınca gerilerseniz.
Gönderilen trafik durdurulunca tabiki tekrar eski yerlere dönersiniz.

hayoka adlı üyeden alıntı

merhaba,
çalışma yapıldıktan sonra ilerleyen dönemlerde tekrar paket satın almak gerekir mi? demek istediğim 22000 lere geldik diyelim 3 ay sonra 220000 lere gelirmiyiz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al