wmaraci reklam

Asus Dual GTX 1060 - 192Bit 6GB O.C / İhtiyaçtan Satılık !

5 Mesajlar 468 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Forum dışına satılmıştır, kilitlenebilir.

Ürün 03.02.2017 tarihinde vatan bilgisayardan alınmıştı, 3 yıl garantisi mevcuttur, 1070 ekran kartı alacağım için satılıktır aciliyeti vardır o yüzden fiyatı uygun olduğunca makul tutmaya çalıştım 2.5 haftalık bir ekran kartı, sırf acil olduğu için zararına veriyorum. Ürün görsellerini mesajıma ekliyorum acil satılıktır. kargo ücreti alıcıya aittir. Bütün kutu içeriği poşetine kadar durmaktadır, faturası da yanında beraber gönderilecektir. Ürünün hiç bir sıkıntısı yoktur, zaten sıfır ürün model yukselteceğim için satılıktır. Karta kesinlikle oc yapılmamış olup kart ile oynanan oyun sadece ve sadece CS GO oyunudur. Ürün cihazımda takılı haldedir. Satıldığı gün sökülüp aynı gün saat 17:00a kadar kargoya teslim edilir. Manisa ve İzmir illerinde elden teslim ve yüzyüze teslimat gerçekleştirilir. Diğer iller için sizi özellikle istediğiniz kargo firması ile gönderim sağlarım teşekkürler.

Fiyat:1200₺

Ürün resimleri:

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Farklı bir tutku galiba, 20 günlük 1060 kartı satıp acil 1070 kart almak ve bunu acil segmentinde değerlendirmek..
Gıpta ediyorum bu gamer dostların düşkünlügüne hakkaten.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
CenkOnsoy yorumun için teşekkür ederim 1070 karta yükseltmemin sebebi piyasadan daha uygun fiyata denk getirmiş olmam aciliyetide bu yüzden zaten, lütfen yorum yapmadan önce olasılıkları düşünüp ardından ona kıyasla yorum yapmanı öneririm.:) Böyle bir fırsat varken neden kullanmayayım doğru değil mi?

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Tabi mümkün, ben genel konuştum, DH üzerinde böyle sohbetler çok dönüyor genelde :)
Bu arada ps yükselmeli, tower sogutucu sivi sogutmayla değişmeli ve gamer olarak bu tarz kartlar kullaniyorsan cube tarzı kasalsrdan tercih etmelisin; bırak 1070 kartı bence :)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
CenkOnsoy kartın kullanılacağı kasa resimlerdeki kasa değil zaten, 1070 kart başka bir kasada kullanılacak :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al