Blogger Tabanlı İnternet Sitemizi Neden Türkçeye Çevirmeliyiz?

Bildiğiniz üzere Blogger temalarının birçoğu İngilizce ve Türkiye de hizmet eden bir internet sitesinin içerisinde İngilizce kelimelerin olması, ister istemez ziyaretçi deneyiminizi azaltır ve daha fazla kitleye ulaşmanızı engeller. :(

İngilizce bilenlerin sayısı her ne kadar gün geçtikçe artsa bile İngilizce bilmeyenler için internet sitenizde dolaşmak baya zor olabilir. :(

İnternet siteniz %100 oranında Türkçe görünüme sahip olursa internet siteniz daha profesyonel bir izlenim bırakır. :(

Peki Blogger Tabanlı Sitemi Nasıl Türkçeye Çevirebilirim?
İşte tam da bu noktada ben devreye giriyorum. Blogger alt yapılı siteni Türkçeye çevirmek istiyorsan doğru yerdesin :) Yüksek kalite ve uygun fiyata internet siteni Türkçeleştiririm sanada arkanı yaslanıp internet sitenin nasıl daha kaliteli hale geldiğini izlemek kalır :D

Blogger Tabanlı Sitemi Türkçeleştirmek Ne Kadar Sürer?
Her ne kadar temanıza ve ayarlarınıza göre bu süre değişsede genellikle yarım saat içinde internet sitenizi türkçeleşmiş halde size teslim ederim. Daha net bilgi için [COLOR="RoyalBlue"]Özel Mesaj Yollayabilirsin. :)
[/COLOR]

Blogger Tabanlı Sitemi Türkçeleştirme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?
Blogger temanızın dosyasını bana atarsanız sitenizi tükçeleştirip geri verebilirim.

Blogger sitenizde yetki verirseniz blogger üzerinden internet sitenizi türkçeleştirebilirim. Yetki vermeniz dahilinde herhangi bir problemle karşılaşmayacağınızın %100 garantisini verebilirim.

Blogger Tabanlı Sitemi Türkçeleştirme İşlemine Neler Dahildir?

Türkeçeleştirme işlemine temanızda gözüken bütün İngilizce kelimeler dahildir.
Widgetlerinizdeki özel kodlarınız da Türkeçeleştirme işlemine dahildir.

Blogger Tabanlı Sitemi Türkçeleştirme İşlemine Neler Dahil Değildir?
Javascript ile şifrelenmiş özel kodlar ve resim içerisinde olan İngilizce kelimeler dahil değildir.

Uygun fiyat Diyordun Gerçekten Fiyatın Uygun mu?
Bu konuda hiç şüphen olmasın ;) Türkçeleştirme işlemi için emeğimin karşılığı olarak sadece [COLOR="YellowGreen"]20tl yeterlidir :)[/COLOR]

Bana Nasıl Ulaşabilirsin?
Özel Mesaj Yollayabilirsin.
Mail Atabilirsin: sametyldrym2@gmail.com
Yoruma pm yazabilirsin ;)

Not: Önceki konularımda sürekli konuyu baltalama veya müşteri çalmaya kalkışanlar oldu.Eğer bu konu ile ilgili olumsuz bir düşüncen varsa yorum yazmak yerine özel mesaj atabilirsin.