wmaraci reklam

Çok Temiz Macbook Pro 2012 Mid - 512 SSD - Pil Döngüsü 366 - Çiziksiz Sorunsuz

2 Mesajlar 563 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bbthns bbthns ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Adsense Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

[SIZE=4]Merhaba, üniversite öğrencisiyim ve sadece ödevlerimde ve internet işlerinde kullandım (website, photoshop vs). Cihaz teyzemindi kullanamadığı için bana hediye etmişti şimdi satıp başka bir modele geçmek istiyorum. Cihazda çizik dahi yok çünkü çok özen gösteriyorum bana ait olan eşyalara. [COLOR=#FAC51C]Pil devri 366'da.[/COLOR] Şarjı neredeyse 10-12 saat gitmekte. Kullanımınıza bağlı olarak daha fazla gidebilir. Ayrıca orjinal apple şarj adaptörü (MagSafe) bulunmaktadır. Hiçbir problemi yoktur. Hiç tamir servis görmemiştir. Sadece SSD ve RAM taktırdım o kadar. Son sürüm Catalina yüklü ve hiç kasma donma yok, SSD olarak [COLOR=#B8312F]Toshiba[/COLOR] kullandım. Bu fiyata bu özellikte cihaz bulmanız çok zor.

[COLOR=#61BD6D]Konum[/COLOR] : İstanbul Anadolu Yakası
Tercihim elden satış fakat sadece İstanbul Anadolu Yakası için geçerli. Her yere kargo ile gönderim mevcut, ön ödeme şartı ve kimlik fotokopisi ile. Detaylı bilgi isteyen mesaj atabilir tarafıma. [COLOR=#B8312F]Saçma sapan pazarlık teklifleri[/COLOR] için mesaj atmayın lütfen, fiyat güncel piyasa incelenerek belirlenmiş olup uygun tutulmuştur. Cihazda yapılan donanım yükseltmeleri zaten fazlasıyla zararına sattığımın kanıtıdır. Bu fırsatı kaçırmayıp cihazı alacak olana şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Harika bir cihaz sizi bekliyor.

[COLOR=#B8312F]İstenen Fiyat[/COLOR]: 3.500 TL

Cihaz Görselleri (Ek görsel istenilirse atılabilir):[/SIZE]

WordPress Adsense Reklam Yerleşimi Yapılır

wmaraci
reklam

bbthns bbthns ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Adsense Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Fiyat 3500 olarak güncellenmiştir. Satış elden gerçekleştirilecektir. Dosta gider, tertemiz cihaz.

WordPress Adsense Reklam Yerleşimi Yapılır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al