Merhabalar,

Müzikle haşır neşir olduğum zamanlar elektro gitar'da Solo çalışabilmek için ve biraz da merakla birlikte cort x-1 aldım. Ama elektro gitarın veya daha doğrusu solonun bana göre olmadığını anladım.

Akustik tarzda müzikleri daha çok sevdiğim ve akustik gitarımda daha rahat ettiğim için gitarlarımı eksiltmeye karar verdim. Elimde şuan da klasik, akustik ve elektro gitar bulunmakta. Elektro gitarı satmayı düşünüyorum.

Resim sadece model bilgisi olması açısından konulmuştur. Yarın gün içinde güncel resimler eklenip güncellenecektir.

Gitar ile en fazla 2 3 fazla fazla söylym 5 kere şarkı çalınmamıştır. Manyetikleri üzerindeki plastik korumaları dahi durmaktadır. Hiçbir mekanik aksanı zarar görmemiş hiçbir şekilde deforme olmamıştır.

Telleri iz bırakmaması ve paslanmaması için çıkartılmıştır.
Kulakları oldukça sağlam ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir gitar.

Cort x-1 diye youtube üzerinde arama yaptığınız zaman tınısı ve ritim performansını görebilirsiniz. Müzik ile uğraşan arkadaşlara kolaylık sağlamak adına imkan fiyatı oldukça uygun tuttum.

Şuan da gitti gidiyor da güncel satış fiyatı ; 628 TL olan gitarı

500 TL'ye bırakacağım..

Kargo alıcıya aittir. Kargo konusun da oldukça dikkatli kolileyip o şekilde yola çıkartacağımdan emin olabilirsiniz.