wmaraci reklam

Ekşi Sözlük Entry Hizmeti

6 Mesajlar 686 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hardanhan hardanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar programcısı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ekşi sözlük yazarıyım. Sözlük formatına uygun ENTRY başlık altına uygun fiyata girilir.

wmaraci
reklam

Law Law Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Fiyatlandırma nedir? Entry silinirse, hesap sözlükten banlanırsa telafi olanağı sunuyor musunuz? Ek hesaplarınız yoksa iade garantisi veriyor musunuz? Sözlük moderasyonu artık çok sıkı denetliyor. Eskisi gibi kolay değil. Bu sorularımı yanıtlandırabilirseniz çalışabiliriz.

• Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam şöyle söyleyeyim. yıllarsan beri ekşi sözlüğü ilk çıktığı 1999 yılından beri okurum, yazmaktan çok okumayı severim. enrty silinirse vs. memnun kalmazsanız parayı geri iade ederim. ben bu işi ek gelir olarak yapıyorum. fazla yapmadığımı söyleyeyim. ben de buradan para kazanacağımı düşündüm. beğenirseniz çalışırız. beğenmezseniz de yenisini yazarız, ne bileyim paranızı geri iade ederim ir türlü. entry fiyatı 20 tl diye başlamak uygun.

• Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

hardanhan adlı üyeden alıntı

hocam şöyle söyleyeyim. yıllarsan beri ekşi sözlüğü ilk çıktığı 1999 yılından beri okurum, yazmaktan çok okumayı severim. enrty silinirse vs. memnun kalmazsanız parayı geri iade ederim. ben bu işi ek gelir olarak yapıyorum. fazla yapmadığımı söyleyeyim. ben de buradan para kazanacağımı düşündüm. beğenirseniz çalışırız. beğenmezseniz de yenisini yazarız, ne bileyim paranızı geri iade ederim ir türlü. entry fiyatı 20 tl diye başlamak uygun.

Hocam ben de şöyle söyleyeyim, 2011 yılından beri Ekşi'de yazarım ve reel olarak zirvelere katılmış birisiyim. Ancak artık bu tür reklam durumlarını çok sıkı denetliyorlar. Ücretli reklam yapan hesaplar, link verenler, site adresi ekleyenler, bir başlığın/ürünün/firmanın inorganik şekilde reklamını yapanlar direkt sözlükten banlanıyor. Ban geldiği zaman, uçan hesabın bütün entryleri de siliniyor. Çaylak modundaki hesapların, entrylerinin kullanıcılara gösterilmemesi gibi düşünün.

Memnuniyetsizlik söz konusu değil. Ben sadece bu ek gelir fikrine kapılmanızla birlikte ilanda prensiplerinizi de belirtirseniz çalışabileceğimizi söylemek istedim.

Eğer bu tanıtım işinde deneyiminiz yoksa, eldeki bulgurdan olabilirsiniz. Yani bir anda 5-10 iş gelir ve reklama çıkarsanız hesap banlanır, iadeleri de yaparsınız; hesabınız uçtuğuyla kalır. O yüzden çok iyi bir fizibilite ve Ar-Ge planlamasının ardından bu işi yapmanızı tavsiye ederim.

Sözlüğün devrinden sonra; eski patron ssg yazarlıkları zor ve geç onaylıyor, kanzuk dürümcüdür bizdendir dedik ama daha fena oldu işler. :o

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Biliyorum riskini de hani link olmadan tanıtım yapılır mı? Açıkçası deneyimim yok .Ama yapabileceğimi düşünüyorum.4 sene sonra yazar olduk .Üniversiteden mezun olur gibi.

• Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

hardanhan adlı üyeden alıntı

Biliyorum riskini de hani link olmadan tanıtım yapılır mı? Açıkçası deneyimim yok .Ama yapabileceğimi düşünüyorum.4 sene sonra yazar olduk .Üniversiteden mezun olur gibi.

Ben bir de okulu uzatmıştım, öyle düşün. Eheh. Hayırlı işler hocam. Birkaç çalışma yapıp referans elde etmenden sonra entry girişi için ulaşırım.
hardanhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al