Merhaba arkadaşlar geliştirmekte olduğum projemde artık benim yeteneklerimin sonuna gelmiş bulunmaktayım.Bu yüzden devam etmek istiyen yada bu şekilde ben kullanırım gibi düşünen arkadaşlara devretmeyi planlıyorum.

PROJE : projem php yönetim panelidir.fakat diğer panellerden ayrılan özelliği şudur bu panel otomatik çalışmakta.yani herhangi bir veri tabanını bağladığınız anda kendini otomatik yapılandırır.
ÖRN:
kurumsal bir firma için bir veri tabanı oluşturdunuz 10 adet tablo ver her tabloda ortalama 15 sutun bulunmakta temel olarak 10 tane insert 10 tane update 10 tane delete ve 10 tane select işlemi yapılması gerekmekte ayrıca her tablo için form tasarımları menüde link vs. vs. fakat benim sistemim bu işlemlerin hepsini otomatik olarak yapıyor.

şuanki işlemleri;

• POST İNPUT güvenlik kontrolleri tam

• oturum işlerimleri hazır

• otomatik menü hazır

• otomatik select ve listeleme hazır

• otomatik update ve insert işlemleri hazır,

• otomatik olarak form inputlarını vs. hazır

• klasik ama temiz bir tasarıma sahip

• kısaca sistem şuanda tam anlamı ile çalışmakta

ufak eksikleri;;
şuanda form inputlarını otomatik hazırlıyor fakat inputun TYPE özelliğini kısıtlı olarak algılıyor yani tablodaki stun için gerekli koşullar örn: bu input textmi passwordmu textareamı selectmi checkboxmı vs. gibi özelleri algılaması için daha verimli bir fonksiton oluşturulması gerekiyor şuanda sadece

• select

• textarea

• text

• password

• file

özelliklerini belirli kriterlere göre algılıyor geliştirilebilir.

yani şuan belirticeklerim bu kadar
SORULARINIZI CEVAPLARIM MERAK ETTİKLERİNİZİ SORABİLİRSİNİZ.

ALIP GELİŞTİRMEK İSTİYENLER VEYA BU ŞEKİLDE KULLANIRIM DİYENLER İÇİN TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİRİM.