İyi günler arkadaşlar, yeni bir sistem ile karşınızdayız.

Sistemimiz özel bir yazılım olup Google.com.tr üzerinden sitenize anahtar kelimeli hit gönderimi sağlıyor. Google.com.tr üzerinden anahtar kelimeli olarak gönderilir. Yakında lisanslı program olarak da satışa çıkacaktır.
Diğer sitelerdeki bir kaç referans yorumları aşağıdadır, başka forumlarda 100'den fazla satışımız mevcuttur. Hitler Google Analytics üzerinden %100 doğru sayım yapmaktadır.

Not :Sistem diğer trafik(hit) programlarının alt yapısını kullanmamaktadır. Tarafımıza ait bir yazılım ve alt yapısı mevcuttur. Tamamı Türkiye hitidir, IP sistemi kendi geliştirdiğimiz sistemdir.

Buna kanıt isteyen arkadaşlar için, sitede durma sürenizi 15-20 dakikaya kadar çıkarabiliriz, rekorumuz 9 saat 51 dakikadır. Aşağıdaki paketlerimizde minimum 90-120 sn durmaktadır hitlerimiz. Süre yükseltme isteğinize göre fiyata tabi tutulabilir.

Hitlerimiz tamamen TR üzerinden gelmektedir!

# Fiyatlar #

(İsterseniz hitler xxx sayıda Google anahtar kelimeli, xxx sayıda direk hit olarak da gönderilebilir.)
Not: Paket alacak kişilere, referans olarak biraz hit gönderilip deneme yapılabilir.

5000 Hit : 40 TL
10.000 Hit : 75 TL
25.000 Hit : 150 TL
50.000 Hit : 250 TL
100.000 Hit: 300 TL

Not: Paketler alındıktan sonra güne bölünebilir.

Aylık Paketler;

Günlük 1000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 30.000 hit = 135 TL
Günlük 2000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 60.000 hit = 200 TL
Günlük 5000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 150.000 hit = 320TL
Günlük 10.000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 300.000 hit = 400TL
Günlük 20.000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 600.000 hit = 750TL

Daha yüksek paketler için iletişime geçebilirsiniz.

[SIZE="3"]*** Referans yorumları

*** satış linki; http://www.***.net/ilan-panosu/1467293-google-com-tr-yapay-zeka-temelli-anahtar-kelimeli-turkiye-tekil-hit-mobil-masaustu.html

vuranyus adlı üyeden alıntı

furkan bey ile 3.aylık çalışması yaptırdım.sitem 1.sayfaya geldi.orada kalıcı olmak için devam kararı aldık..
İlgisi için tesekkür ederim.

Neron adlı üyeden alıntı

yeni site için aylık paket günlük 2k hit anlaşılmıştır.

karakter adlı üyeden alıntı

11 site için tekrardan anlaşma sağlanmıştır ve ödeme yapılmıştır, hayırlı olsun.

F.Gungor adlı üyeden alıntı

1 aylık anlaşma yapıldı.

Neron adlı üyeden alıntı

60k hit için ödeme gerçekleştirildi, müşteri ile ilgili ve yaptığı iş hakkında bilgili bir arkadaş,
denedikten sonra duruma göre gelişmeleri buradan bildireceğim, teşekkürler.

cnnbsedm adlı üyeden alıntı

Aylık paket alınmıştır. Gerçekten ilgili ve samimi, :) teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

gunesbjk adlı üyeden alıntı

arkadasla uzun suredır calısıyoruz herkese tavsıye ederım

vuranyus adlı üyeden alıntı

ilk 500 de olmayan sitemizi 1 aylık çalışmayla 10.sıraya cıkarttı..ilk calısmamızdakı faydaları görünce 2.alımıda yaptık..
ilgisinden ve temız ıs çıkartmasından dolayı uzun sure çalışacağız ınsallah.

MbWeB adlı üyeden alıntı

Hit satın alınmıştır. arkadaş iyi ilgileniyor umarım meyvesini alırız hayırlı satışlar. :)

Luklesin adlı üyeden alıntı

Öncelikle belirteyim, yorum yapmam için arkadaş bir ricada bulunmadı. Arkadaşla 1 ayda 30.000 hit için anlaştık, ilk başta günde 870 falan civarında geliyordu, bunu arkadaşa belirttim.

Arkadaşın cevabı:
"Tabi ki mümkün hocam, eksik hitleri hemen telafi edelim süreyide arttırayım bir güncelleme yapmıştım ondandır kusura bakmayın durumdan ötürü hemen düzeltiyorum"

Ertesi günden bu yana düzeldi ve öyle de devam ediyor. 4 yıldır ***'a üyeyim, iletişimin bu kadar kolay ve profesyonel olduğu başka biriyle çalışmadım, kesinlikle kendisini tavsiye ederim.

LiKaBLe adlı üyeden alıntı

Kendisi işin ehli ve başarılı bir arkadaş sürekli çalışıyoruz.

tento_06 adlı üyeden alıntı

Günlük 1000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 30.000 hit = 150 TL

paketi alındı. hadi hayırlısı.

tolgahanklc adlı üyeden alıntı

Furkan Kardeşim çok başarı, azimli ve dürüst bir kardeşimizdir. Kendisini uzun zamandır tanıyorum. hayırlı satışlar dilerim.

BurakYTL adlı üyeden alıntı

Alexa da oldukça düşüş yaşadım, memnun kaldım ve arkadaş ile bugün 2 aylık daha anlaştık. Paket alımı yapıldı

Ödeme yolları: İş Bankası, ING
[/SIZE]