wmaraci reklam

Kendi Hit Programınız Olsun / Kelime Bazlı Organik Hitler / Limitsiz Hit! / v6 çıktı! + EXTRA!!

66 Mesajlar 11.100 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muammer66 muammer66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 12, (%92)
Detaylı sorularınız için:

Mail: odeme@outlook.com

MYZIFIR V6 ÇIKTI

V6da ne yenilikler var?

Müşterilerimiz için v5 de 2 farklı kullanım şekli ile 2 farklı sunucuya bağlı program vardı. Müşterilemizinin %90 nından fazlasının yeni piyasaya çıkmış olan extra programı beğendiğini gördük ve geliştirmeleri o program üzerinden yaptık. V6 da yaklaşık extra programa ekli olan ip kaynağı sayısı 1000den fazla. Tabi diğer programada çok olmasada kaynak yenilemesi ve eklemesi yaptık.

Şimdi gelelim yeni programlara

ilk önce yeni versiyon extra;

Referans site belirleyebilirsiniz istediğiniz site olabilir ( Google, Facebook, Youtube v.s )

1 İpten birdaha hit gelmez full farklı iplerdir. Tek İp değildir
Aynı anda 10 kelimeye hit gönderimi yapabilirsiniz. Yani tek kelime sınırı yok.
7 farklı yada aynı site ekleyebilirsiniz.
Tek lisans ile aynı anda 3 farklı yerde çalıştırabilir. Ne kadar çok pcde çalıştırırsanız hit artar.
ipts tabanlı ve ipts exe si kullanılarak tasarlanmıştır. Source kodlarının %80 i kullanılmıştır. Spam kaynaklar ve ipler tamamen arındırılmış v5 e ek olarak 800 tane ek kaynak adresi eklenmiştir.
Hitler için Bölge seçimi yapılabilir ancak yollanan hit miktarı azalabilir.
downloader ( ip indirdiği ) için virüs olarak algılanabilmektedir normal pclerde çalışabilmektedir ancak proxylerden dolayı oluşabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmemekteyim.
Günlük şu kadar hit alırsınız diyemiyorum. 1k da alabilirsiniz 10k da hiçbir şekilde yorum yapamıyorum v5 de birkaç kez olay yaşadım sen örn 4k dedin 2k geldi gibisinden.
Adsense, google, yahoo, yandex veya herhangi bir alanda hiçbir şekilde negatif etki göstermez.
Kısaca böyle ancak daha detaylı bilgi için: myzifirhit skype adresimiz.

Emektar programımızın yeni versiyonu;

Yukarıda extrada belirtilen çoğu özellik bundada var ( Bölge seçimi özelliği hariç ve max 4 site eklenebilmekte ve jinklink tabanlı )
Kaynakların neredeyse hepsini yeniledim artık hit almamaya başlamıştı.
Şuan en sağlam halinde.
1 tane siteniz için zararlı ip bulunmamaktadır.

[CENTER]

Hitler sayyacda güzel bir şekilde gözükmektedir. Referanslar görülmeyebilir.

Google üzerinden gönderildiğinde sayyaç örnek resimler:

http://www.sayyac.com/tr/stats/referrer_tracking/myzifirfilm

Diğer sayaçlar hakkında birşey diyemem göstermeyenlerde oluyor. Sadece googleden de değil facebooktanda, youtubedende, bingdende, yahoodanda, youtubedende, yada istediğiniz bir siteyi referans yazabilirsiniz.

örnek bir deneme whos anlık hit ( bu büyük patlama hitimizin ulaşabildiği en uç nokta anlık olarak ):

http://e1301.hizliresim.com/15/m/j3ksc.png

sayyac için eski programdan: http://f1209.hizliresim.com/11/5/cpgx1.png
normal hitler bunlardır ama şanssız günlerde günde 2-3k gönderebilir. ama istisnadır. Programımız yukarıdaki fiyatındadır ve o fiyat kalitesindedir yani 1000 tllik bir kalite beklenemez.
Programı bir kere alacaksınız sınırsız şekilde kullanabileceksiniz. Herhangi bir sınırlaması yoktur.Sadece 1 site içinde değildir site sınırlaması da yoktur. Vps de kullanma daha uygundur ama masaüstü pclerdede çalışır.
Program ücretsiz bir sistem üzerinden çalışır. Program düzenlenmedir.
Programı alıp sonra ben kullanmıcam iade istiyorum v.s demeyiniz iade yapmıyorum. Beni tanıyan tanır. Bazı arkadaşlar var konuyu baltalamaya çalışan her nasıl bir yorum olursa olsun cevap vermeyeceğim.

NOT: Programı almadan önce jinglink, ipts ve bunlara dair her şeyi silin. Yoksa bunlar açılabilir sunucu karışıklığı olmasın.

Bu programların 2si birden;

[/CENTER]
29,99TL

----------------------------------

Yukarıdaki programlara ek olarak tarayıcı seçimi ve mobil hit özelliği ister iseniz

50TL

-----------------------------------

Ticari veya kurumsal bir firmanız için alıyorsanız yada ben hit satışı yapacağım o yüzden alıyorum diyor iseniz
Bayilik lisansımız; 200TL (Mobil özelliği dahil)

-----------------------------------

Ödeme:
Eft ( Hesaba geçtiği anda )
Enpara ( Havale, Anında )
Ziraat ( Havale, Anında )
Isbank ( Havale, Anında )
Garanti ( Havale, Anında )

Enpara: TR11 0011 1000 0000 0062 0142 53
MUAMMER ŞAHİN

işbank: Şube adı yerköy yozgat
hesap no: 5920-0467278
ıban: TR590006400000159200467278
MUAMMER ŞAHİN

Ziraat:TR87 0001 0017 6270 9268 0850 01
MUAMMER ŞAHİN

Garanti:TR48 0006 2000 3930 0006 6585 91
MUAMMER ŞAHİN

Ödeme yaptıktan sonra iletişime geçiniz
PM: http://www.***.net/private.php?do=newpm&u=52730
Yada *** Dışı v.s

[B]iletişim: Pm veya

[/B]

detaylı bilgi için skype ekleyiniz

NOT: Programdaki lisans kodunu kaybetmeyiniz. Bir yere not alın eğer programı kaybederseniz geri verebileyim. Aksi taktirde birşey yapamam.

oborahan adlı üyeden alıntı

yaklaşık 1 hafta kadar önce satın alındı, @MyZİFİR in yazdıklarından eksiği yok, fazlası var, teşekkürler.

AhmetKofali adlı üyeden alıntı

Programı aldım,VPS'te kullanıyorum.Hit sayısında mükemmel bir artış var.Alexa'da çok iyi geriledi sitem.Ekstradan hitler Google kelime bazlı geliyor ve ziyaretçiler ortalama 10 dakika sitede dolaşıyor.

Ts3Destek adlı üyeden alıntı

Programı herkese tavsiye ederim ilk aldığımda sitem için kelime bazlı googlede yükselmesini sagladım 1 ay gibi kısa bir sürede sitem googlede 1. sayfaya geldi sonrasunda kelime bazlı olarak 1.sıraya kadar cıkarttım gercekten çok saglam bir program googlede ve alexa gibi yerlerde cabuk yükselmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim

tentena adlı üyeden alıntı

bu programın ilk versiyonlarından birini (belki de ilk versiyonuydu) 2013 yılında almıştım. o zamanlar kısa süre kullandım, sonra ihtiyacım olmadığı için bir daha kullanmadım. geçenlerde lazım oldu, yıllar sonra kesin çalışmaz ama yine de bir deneyeyim dedim, hala tıkır tıkır çalışıyor. forumda konuya denk gelince yazmak istedim. MyZiFiR'e bunun için teşekkür ederim. aldığı parayı sonuna kadar hak ettiğini yıllar sonra da görmüş oldum.

ayrıca programla ilgili merak edenlere de yardımı dokunması için benim tecrübem şu; google'dan kelime bazlı hit çekerseniz sıralamanızı kısa sürede olumlu anlamda etkiliyor. tabii ki belli oranda ve sürekli kullanım daha iyi olacaktır. onu da herkes kendi sitesinin hitine göre ayarlar zaten.

NewRomance adlı üyeden alıntı

Kısa kısa yazıyorum.

Yeni site açtım, google da iddaasız bir kelimede (domain adım direk bu kelime) seo çalışması yaptırmak istedim. 2 adet kelime ve bu kelimelerin aranma hacimleri yok gibi bir şey sadece domain kelimem oldugu için bu şekilde arayacak kişi direk benim siteyi görsün istedim. Seo için 1500+ TL fiyat biçildi.

Programı 1 ay önce aldım, sadece bu kelimelerde günde 300-500 hit gönderdim. 40+ sıralarda başladığım google da, Bugün ilk sayfaya geldim.

Bu şekilde özellikle basit kelimelerde çalışmak isteyen arkadaşlar için tavsiye ederim.

ZEZA adlı üyeden alıntı

Arakadaş her soruma sıkılmadan cevap verdi.
Programı 1 gün kullanmama rağmen sıralamada büyük etkisi oldu
Teşekkürler Myzifir :)

Divinity adlı üyeden alıntı

Eski versiyonunu da almıştım.
Arkadaş çok ilgili ve yardımcı olur her konuda hiç çekinmeyin.
Teşekkür ederim.

SefaUyanik adlı üyeden alıntı

1 günde yazdığım kelimede 2. sıraya getirdi google de yok böyle birşey :)

Incubus adlı üyeden alıntı

Öğleden sonra 4 gibi ekledim.

Saatte ortalama 500 yeni hit geliyor. Bunları kendi isteğinize göre programlayabildiğinizden %75 organik %25 direk ziyaret olarak ayarladım, sorunsuz çalışıyor. Yer olarak Amerika ağırlıklı ardından Türkiye dahil tüm Avrupa ülkelerinden var azar azar. Ortalama 3 sayfa ziyaretinde bulunuyor ve 1 dakikayı aşkın sitede kalıyorlar (programdan ayarı yapılabiliyor)

İlk deneyimlerim bunlar. Hit almasını istediğim siteyi düzenlediğim için sürekli size istatistiği paylaşamıyorum; ancak saatte 500 ortalama hit geliyor ;) Teşekkürler tekrar program için..

aliyk adlı üyeden alıntı

Bir adet lisans alinmistir program cok faydali cidden harika calisiyor hitler acaip yukseldi cok tesekkurler :)

Sâ'fî adlı üyeden alıntı

V3 zamanında almıştım, bugün V4'e yükselttim. Süper bir programdı zaten, satan abimiz de delikanlı biri.

Teşekkürler.

10ur adlı üyeden alıntı

4 aydır bilfiil çalıştıyorum. Adsense hakikaten zararsız, çünkü ziyaretçiler geziyor. Vps olarak da http://www.***.net/vps-hosting/1405679-yillik-49tl-ye-turkiye-lokasyon-vdsler-ustelik-10gbps-ddos-firewall-opsiyonu-ile.html Paket-Y-3 tavsiye ederim. Bende bunu kullanıyorum. Ayrıca plesk falan da kurulu. :)

Cagatlatan adlı üyeden alıntı

paypal üzerinden bir adet program alındı, gayet başarılı :)

ClubMusicTR adlı üyeden alıntı

Muammer ile daha önceden tanışmışlığımız ve ticaretlerimiz var. Kendisi bundan 1 sene önce bana bir söz vermişti yeni versiyona yükseltmeyi ücretsiz yapacağım diye ve sözünde durdu. Yoksa 20-30 liranın peşinde değiliz ama sözünü unutmayıp tuttuğu için kendisine teşekkür ettim. Hatta içim rahat etmedi yinede ödeme yapmak istedim ama canın sağolsun cevabını aldım. Eline koluna emeğine sağlık muammer hayırlı işlerin olsun.

tentena adlı üyeden alıntı

bir adet aldım, programı ilk açtığımda buna mı para verdik, tüh dedim. ama ufacık program çok güzel çalışıyor, tavsiye ederim. MyZiFiR de ilgili bir arkadaş, sağolsun.

WebSlut adlı üyeden alıntı

Ürünü satın almamla beraber 15 dk içerisinde herşeyi ayarlayıp hizmete sundu yazılımı arkadaş.Kesinlikle öneriyorum.

creative1634 adlı üyeden alıntı

program çok iyi herkeze tavsiye ederim :)

Penguenn adlı üyeden alıntı

Program güzel bir işlevi var. Teşekkürler

Linux adlı üyeden alıntı

Program çok güzel işliyor günlük 10K`hit görüyorum.

Minorphobia adlı üyeden alıntı

programı başta ayarlıyamadım arkadaş sağolsun her yazışımda hızır gibi yetişti yardım etti sitemin yeni olmasına rağmen 5 milyonluk düşüş yaşadım hitler git gide artıyor kısa süre sonra resim eklicem tavsiye ederim :)

NewRomance adlı üyeden alıntı

Program alınmıştır, 2 yıl öncede almıştım yararını görmüştüm, şimdi de görür görmez alalım tekrar dedim V5 baya değişmiş işler :)

erkmm1 adlı üyeden alıntı

programı dün aldım. size şukadarını söyliyim kesin alınıcak bir program. en kötü zamanda 25 aktif ziyaretci oluyor. hitler uçtu :)

Incubus adlı üyeden alıntı

[/COLOR]1 adet lisans alındı ve deneme yapıldı. Gerçekten başarılı bir program. Arkadaş da oldukça ilgili ve yardımsever. Ödemenin ardından anında teslim edildi program ve sorunsuz çalışıyor. Gerçekten memnun kaldığım ender alış ticaretlerinden birisi son zamanlardaki, teşekkürler.

Aşağıdaki yorum hakkında hiçbir şekilde bilgi veremiyorum, sorarsanızda cevap atmam. wmaracindan

code2010 adlı üyeden alıntı

bende bu programın eski sürümünü hala kullanıyorum
tavsiye ederim özellikle sitelerinde reklam yayınlayan arkadaşlara sesleniyorum alın kullanın daha fazla para kazanın detaya inme yegerek yok anladın sen onu :)
hayırlı işler.

sentinus35 adlı üyeden alıntı

Ürünü sorunsuz teslim aldım gereken ayarları arkadas saolsun kendisi yaptı.

Accelerated adlı üyeden alıntı

Program alındı gerçekten güzel bir hit programı

RockNRolla adlı üyeden alıntı

Bir adet program satın alındı, başarılı bir program organik hitler geliyor. teşekkürler

tigger adlı üyeden alıntı

1 adet alındı , Program çok başarılı, Tavsiye ederim

mytr adlı üyeden alıntı

arkadaş programı teslim etti.Takıldığımız yerlerdede saolsun yardımcı oldu teamwiever ile bağlanarak ilgili bir arkadaş tşkler.

bygeneral_35 adlı üyeden alıntı

ilk programı zamanında kullanmıstım. Zifir arkadaşımda zaten işini temiz yapan bir insan tavsiye ederim bende alıcam yakında :)

konzara adlı üyeden alıntı

Detay bilgisi alabilir miyim kullanmayı bırakınca sitelere zararı oluyor mu

hit programı alınmıştır ilgili bir arkadaşımız çok tşkler

serinturk adlı üyeden alıntı

arkadaş sağolsun yardımcı oldu. alışveriş gerçekleşti. iyi bir program tavsiye ediyorum

BySiriUS adlı üyeden alıntı

bir adet sorunsuz şekilde lisans alınmıştır.

PowerfuL adlı üyeden alıntı

Program sorunsuz çalışıyor. 2 günde 20k tekil hi geldi. Site yeni ve alxada iki günde bir milyonluk düşüş oldu.

Tektufek adlı üyeden alıntı

Proğramı satın aldım arkadaş güvenilir bir o kadar saygıdeğer bir insandır. Sağolsun..

JudgeVedat adlı üyeden alıntı

1 adet satın alındı , kuruldu ilgili bir arkadaş.Bu arada program harika...

BoRN adlı üyeden alıntı

sitem 10. sıradan 7. sıraya yükseldi... analytcsten bakıyorum kullanıcılar anahtar kelimeden geliyorlar :)

--***.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:31:23 --

hocam ticari için görüşmek istiyorum msnden ekledim...

Rotasiz adlı üyeden alıntı

1 adet msn üzerinden sipariş verildi odemesi yapıldı.

Ürünü sorunsuz teslim aldım gereken ayarları arkadas saolsun kendisi yaptı.

akmaster_91 Nickli Üyeden Alıntı
Program alındı arkadaş saolsun kurulumu ve anlatımını yaptı.

A3raham adlı üyeden alıntı

Program alındı, kuruldu, kullanıldı.
Almanya VPS'e kurdum. Dolayısıyla hiç kapanmıyor.
Google refli değil direk gönderim yapıyorum.
Genelde US trafik geliyor bana. Azbişey endonezya malezya ve çin de geliyor.
Ama bariz üstünlük Amerika'da.
Açılan siteyi göremiyoruz, bizim siteyi açan da göremiyor. Program herşeyi arka planda hallediyor.
Organik hit çekmek ve Alexa'yı hedef alan ve amaçlayan program hedefini ve amacını yerine getiriyor.

Teşekkürler.

N3FR3T Nickli Üyeden Alıntı
1 adet alındı teslim edildi program bakalım ilerki günlerde yorumlarimi paylaşirim. İlgili bir arkadaş teamdan vs yardimci oluyor.

qwert adlı üyeden alıntı

Program alındı.arkadaş her soruma sagolsun cevap verdi. Hitler patır patır geliyor.

burak.atalay adlı üyeden alıntı

msn ekledim.

Edit: Ürünü satın aldım. Problemsiz çalışıyor. Hit geliyor teşekkür ederim.

CacTuS adlı üyeden alıntı

Program alındı. Gayet başarılı bir şekilde devam etmekte. Teşekkür ediyorum hayırlı işler.

Sabri adlı üyeden alıntı

program alındı, teknik servis çok hızlı ve sabırlı :)

Neymaro adlı üyeden alıntı

Bu programı tuttuum! :) Başarılı ve güzel ! Teşekkürler MyZifir !

Mr.Darkness adlı üyeden alıntı

Program 24 saat açık kaldığı zaman 19K'nın biraz üzerinde bir kullanısı gönderiyor ve kullanıcılar çeşitli ülkelerden geliyor. Programı 1 haftadır falan kullanıyorum sadece 2 tam gün açık bıraktım ve diğer günler ortalama gelen hit 3-5K arası google'da sıra olarak yükselmesi çok zor olan bir kelimede 57'nci sıraya yükseldi sitem ( sitem ilk 500'de bile yoktu :) )

Fakat şöyle bir durum var birden o hiti göndermeniz program ile siteyi üst sıralara çıkartabiliyor fakat sonradan o hit aniden kesilir ise siteniz dibe vurabiliyor. Buna dikkat etmeniz gerekir.

Hayırlı satışlar.

Myzifir: Hit kesilme durumu yoktur asla. sürekli olabilecek bir yöntemdir.

abishov033 adlı üyeden alıntı

Merhaba, bir tane bende almak istiyorum. Ödeme paypal ile yapacam.

____

Edit: aldım lisans kullanıyorum. Sorunsuz Çalışıyor :)

Kaanatak adlı üyeden alıntı

1 Adet lisans satın alınmıştır.Hızlı gönderi için teşekkürler

Otoliked adlı üyeden alıntı

1 adet lisans alındı teşekkürler

Bronzz adlı üyeden alıntı

1 adet lisans alındı teşekkürler

Chapa adlı üyeden alıntı

1 adet lisans alınmıştır

----
hsynnr GoogleBloggero byguven06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı satışlar dilerim hocam.
muammer66

kişi bu mesajı beğendi.

chimseeFX chimseeFX WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Ellerine saglik kardesim pm aticam sana :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ReLaX2 ReLaX2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek memur
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 50
  • Ticaret 11, (%100)
Bir kişi "IPTS adlı programın ön yüzünü türkçeye çevirip kendi yapmış gibi exe adını değiştirip her yerde satış yapmaktadır. Kesinlikle güvenilmez biridir." demiş.

Bu doğru mu yoksa kendi programınız mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 12, (%92)

ReLaX2 adlı üyeden alıntı

Bir kişi "IPTS adlı programın ön yüzünü türkçeye çevirip kendi yapmış gibi exe adını değiştirip her yerde satış yapmaktadır. Kesinlikle güvenilmez biridir." demiş.

Bu doğru mu yoksa kendi programınız mı?

Program ip kaynakları ve sourceler gösterilip anlaşılmıştır ama yinede ben isteğe göre veriyorum o programı orjinal programı satıyorum şuan
ReLaX2

kişi bu mesajı beğendi.

indefinable indefinable WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Msgın bulunsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://hdfilmmizlee.com/

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 350 / 215
  • Ticaret 64, (%100)
ö.m alabilir miyim ?

SEO 

fexkomin fexkomin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
ödeme yapıldı program bekleniyor

• Üyelik 01.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 12, (%92)
Gönderilmiştir tşk

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Skype'dan geri dönüş yapılmıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al