Bilgisayarım 2 yıllıktır son 1 senedir aktif olarak kullanmaktayım kendim yazılımcıyım yazılım üzerine kullandım asla zorlanmamıştır yeni alındığı gibi tertemiz durmaktadır.

Sorunları;
Resimde de gösterdiğim gibi tek bir yerde vida girişi kırıldı kasası ince olduğundan dolayı açtığımda kırıldı iş yoğunluğumdan kendim gidip yaptırmaya vaktim olmadı asla bir maddi sıkıntısı yoktur.

Özellikleri;
- Intel Core i7 8550u 8.Nesil 1.80GHz - 2.0GHz (8CPUs)
- (2x8GB) 16GB Ram
- NVIDIA Geforce MX150 4GB - CUDA Destekli
- Intel UHD Graphics 620 128MB - Ram(8GB)
- 1TB HDD
- Parmak İzi Okuyucu
- Beyaz Renk Işıklı Klavye
- Audio By HARMAN Ses Sistemi
- 2MP Kamera
- C Type

Diğer;
- Bilgisayarın görüntü belleği NVIDIA + Ram olarak toplamda 12GB'dır. Render bilgisayarı olarak da rahatlıkla kullanılmaktadır.
- Birden fazla parmak izi tanımlama mevcuttur gayet hızlı olarak çalışmaktadır.
- Lenovo NOVO düğmesi mevcuttur. Bilgisayar kapalıyken iğne ile novo reset tuşuna tıklayarak bios/boot setup menüsüne ulaşabilirsiniz.

Oyun Bilgisi;
Bilgisayar tüm oyunları rahatlıkla kaldırmaktadır. GTA V gibi büyük oyunlarda asla donma takılma yapmaz rahatlıkla istediğiniz güncel tüm oyunları oynayabilirsiniz. İsteyene sıfırladıktan sonra kurulu bir şekilde de gönderebilirim.

Fiyat;
Bilgisayarın fiyatı şuan 6.500TL'ye satıyorum. Pazarlık için konuşmak isteyen olursa yazabilir konuşulur.

Bilgisayarı Antalya içi elden teslim ederim. Diğer illere ödeme sonrası gönderirim. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

Letgo Linki: https://www.letgo.com/tr-tr/i/lenovo-ideapad-520-intel-core-i7-8550u-8nesil-180ghz-20ghz-16gb-ram-4gb-nvidia-geforce-mx150-isikli-klavye-parmak-izi-okuyucu_936481d8-6bc9-4b0f-9636-e802cc1843da

Resimlere letgo linkinden ulaşabilirsiniz.