wmaraci reklam

Makalelerinizi %100 Özgünleştirin-Sınırlı İndirim-Alanında Tek Kelime Havuzu

17 Mesajlar 6.065 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hellguard46 hellguard46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Sınırsız paket alındı.
Gayet başarılı.
Herkese tavsiye ederim.

wmaraci
reklam

sezginmercan sezginmercan a place i'd never been Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Expert - Digital Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 15 / 59
  • Ticaret 41, (%95)
1.5 aydır hataların giderilmesini bekliyorum mesaj atıyorum geçiştirip duruyor. Aldığımdan beri kullanamadım belki programda o hata yoktur diye web üyeliğimi sil programı ver diyorum onada ekstra ücret istiyor müşteri mağduriyeti ne demek bilmiyor almanızı tavsiye etmiyorum.
bilgiweb Ucantereyagi

kişi bu mesajı beğendi.

bilgiweb bilgiweb Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 15, (%93)
Sistem cıkalı 1.5 ay olmustur.Ve de arakdas daha 5-6 gun once bir isteği olduğunu belirtti.Bizde tüm kullancılarımızın isteklerini not alıyoruz.Tüm isteklerini uygun bir vaktimizde uygulamaya koymayı planlıyoruz.Arkadaş ile ilk olarak skype üzerinden görüşülmüştür.Oradan maddi durumunun yetersiz olduğunu 100 lrialık bir ücretinin olduğunu belirtti.Bende ilk satıslarımız olduğu için bu forumda kendisine yardımcı olabilceğimi soyledim.Arkadaşımızda 100 liraya hem web sistemi hemde masaüstü yazılımı sitediğini söyledi.Bu istekleri normal sartlar altında 450 liradır.Ben arkadasıma yine iyi niyetim ile bir yöntem sundum.100 lira web yazılımı ek 50 lira ücretede masaüstü yazılımı kurabilceğimi referansımız olabileğini belirttim.Arkadaşta 100 lirası olduğu için web sitemini almayı uygun gördü.Benım hiçbir şekilde zorlamam v.b. durum söz konusu değildir.Web sisteminde hata yoktur fakat kullanışlı olması için elimizden geleni yapıyoruz yapacağızda fakat tüm iyi niyetime ragmen arkadaşımız mesajları kayıtlıdır talepkar şekilde isyankar şekilde paramı verin v.b. gibi cümleler kurmakta.Bu tarz sistemlerde 1.5 ay sonra para iadesi yapılamaz.Önce sistem denetilir.Beğeniye sunulur.Ardından kişi isteği dahilinde kullanıcımız olabilir.Ben sözümün hala arkasındayım arkadasa vaat edilen fiyatlandırma konusunda yardımcı olacağımı söyledikçe kişi halen paramı ver diyor.Ben bu durumda yapabileceğim bir durum sözkonusu değildir.Porgramımızn ve sistemimizin kullanıcılarımız üzerindeki olumlu etkisini yorumlarımızdan ve programı kullananlardan görebilirsiniz.Biz size saatlerce ugrasınızdan kurtulup dakikar içinde özgün içerik üretip hem maddi hemde zamandan büyük kazançlar sağlamayı vaadediyoruz ve oalbildiğincede yaptığımızı düşünüyoruz.Tekrardan özürlerimi iletir hayırlı gunler dilerim.

Saygılar.
sezginmercan

kişi bu mesajı beğendi.

ByWarrior ByWarrior www.sohbet.biz Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makale yazarı, Editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 36 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
bilgiweb PM atıldı hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 15, (%93)
Geridonus saglandi.

Ek Olarak:

ByWarrior ByWarrior www.sohbet.biz Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makale yazarı, Editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 36 / 41
  • Ticaret 9, (%100)
Valla diyecek bişey bulamadım gayet iyi duruyor fiyatı da gayet uygun en kısa zamanda almak isteriz hocam iletişime geçicem
bilgiweb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 15, (%93)
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim.Dilediğiniz vakit size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Hayırlı günler dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al