Merhaba,

20 Haziran 2017 tarihinde alınmıştır cihazın 2. sahibiyim. Bilgisayarımın hiçbir şekilde kusuru ya da kırık/çıkığı yoktur. Kesinlikle tamir onarım görmemiştir, bu yaz garantisi dolunca termal macun/temizliğini bizzat yaptırdım ilk defa alt kapağı bu nedenle açıldı. Şu an tertemiz buz gibi bir laptop 2 adet fanı bulunmaktadır dahili olarak.
32 GB DDR4 2400 MHZ Rami vardır. Orjinal Windows 10 Pro/Home lisansı vardır kendim aldım. Formattan sonra kendi otomatik olarak aktifleşiyor.
i7-7700HQ işlemcisi vardır. Turbo ile 3.8GHZ'e çıkmaktadır.
128GB SSD+1TB 7200RPM HDD'si vardır. Ek olarak CD/DVD Writer mevcuttur. Ürünün kutusu da mevcuttur online faturası ile birlikte.
GTX 1050 4GB GDDR5 Ekran kartı vardır, şu ana kadar bu laptopta donan oyun görmedim, genelde film/dizi izlemek için kullandım laptop pek zorlanmadı diyebilirim. Satış nedenim ise;Bilgisayar mühendisliği okumaktayım bu yüzden yazılım için Macbook Pro'ya geçiş yapacağım.
SADECE 2016/2017+ Macbook Prolarla takas olur.
Tertemiz sahibini yıllarca götürecek profesyonel bir gaming laptop, MSI sizi üzmez.
Ürünün sıfır fiyatı 10.745TL idi en son İtopya'da.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-macbook-pro-takasli-msi-ge62-apache-pro-32g-ssd-plushdd-1050-i7-742819366/detay/