wmaraci reklam

Pin To pin Site (Ücretsiz Yapma)

2 Mesajlar 619 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
Forumda bu konu ile alakalı eğitim setleri satılmaya başlanınca bende bir adet çorbaya katkım olsun adına açayım bir konu dedim binlerce liralık kazanç görseli ekleyebilirim paranın altında kalırsınız yalanına inanmayın en başta bunu söylemek isterim olay sadece arada 50-100 yolumuza bakmak gibi görüyorum bu tip konuları kimse alınmasın ama olay sadece şans işidir ;

Neler lazım hemen başlayalım
1 adet gmail hesabı bunun ile pinterest hesabı açıyoruz
2 1 adet site wp olacak site özellikle 2 can alıcı eklenti lazım bunların kesinlikle kurulu olması lazım wp automtic ve pinterest automatic eklentisidir wp automtic içerik çekmek içindir pinterest automatic ise pin yollamak içindir aynı zamanda bunlar hazır ise sitemizde kuruldu ise başka bir eklentiye gerek yok hemen pinterest hesabımızı açıp açtığımız siteyi bağlıyoruz.onayladıktan sonra wp automatic te 30 dk bir içerik çek diyoruz pinterest automatic ise 60 dakikada bir içerik yolla diyoruz sonrasında yeni hesap ve siteler açmaya devam ediyoruz özellik dövme kategori oldukça kazandıran bir kategoridir benim kendi kazanma yöntemim bu şekildedir yaklaşık hesap banlanmaz shadow bana takılmaz ise 1 aya kadar ziyaterçi alır ve kazanmaya başlarsınız (Kesinlikle Şans İşi) altını çiziyorum..eklentilerin zaten nette warezi bolca vardır. yani bir adsense onaylı domaininiz olması yeter kazanmak adına ...

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Bundan ibaret geri kalan eğitim satıcılarının deneyimleri.
ahmetce33

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al