wmaraci reklam

Satilik 2008 opel astra dizel 1.3 cdti enjoy

2 Mesajlar 698 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mgtdizayn mgtdizayn Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar ;

Kız Kardeşimin Eşi Arabasını satıyor, Bende arabayı bilen birisi olarak Buradan birine nasip olması adına buraya ilan vermek istedim Detaylar ilan'da yazmaktadır Ciddi düşünen arkadaşları bekliyoruz .

İLAN DETAY ;

Öncelikle Belirtmek İstediğim Bir Husus Var Piyasadaki Aracımın Muadili Olan Tüm İlanları İnceledim Size Şunun Garantisini Verebilirim Aracım Gerek Bakım Gerekse Özellik Yönünden Diğer Araçlar Yönünden Kusursuzdur. BOYASI, DEĞİŞENİ, TRAMER KAYDI VE KAZASI YOKTUR.
Şimdiye Kadar Ki Tüm Bakımları Yetkili Servisde Yapılmıştır. En Son Bakımı Genel Bakım Olup (Üstünden 600 Km Geçmiştir) Fren Balatalarından Silecek Süpürgesine V Kayışından Motor Korumasına ve Daha Birçok Parçasına Kadar Kontrol Edilmiş/Değiştirilmiştir. İsteyene Son Bakım Faturasını Da Verebilirim.
Değişen Parçalar İstenirse Bagajda Mevcut olup Alacak Arkadaş Sadece Kontağı Çalıştırıp Keyfine Bakacaktır.
Bu arada easytronic sanzıman hakkında birşeyler söylemek istiyorum çok hassas olmak gerekmektedir. Şanzıman Yağ Kontrolü Özenle Yapılmıştır. Piyasadaki Çoğu Aracın Şanzımanın Nasıl Olduğunu Bilemeyebilirsiniz Bu Da Aklınızda Bulunsun.
Aracın sol yan ayna kapağında sürtmeden dolayı çizikler mevcuttur . Araçta SİGARA İÇİLMEMİŞTİR.
Lastikler Yeni Olup Bridgestone Turanza T001dir. Yedek Anahtarı, Kitapçıkları Mevcuttur.
Son Olarak Araçta Fabrika Çıkışlı OPC Line Gövde Kiti Olup (OPC Line Ön Alt Etek, OPC Line Arka Alt Etek, OPC Line Yan Eşikler, OPC Line Tavan Spoyleri) Orjinal Muadillerine Göre Nadir Bulunmaktadır. Başka Aracım Olduğu İçin Satıyorum. Yoksa Bu Kadar Bakım Yaptırdığım Aracımı Satmak İstemezdim. Araç Garajda Bulunmakta Olup Memur Olduğumdan Hafta İçi Mesai Bitiminden (17:00) Sonra Görüşebilirim. Alıcısına Şimdiden Hayırlı Olsun.
***** 30/06/2017 tarihine kadar araç muayenesi yapılmıştır. *****

İlan : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-memurdan-temiz-2008-opel-astra-dizel-1.3-cdti-enjoy-198480921/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

wmaraci
reklam

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)
Kullandım aracı ancak benimki dizel değil benzinli 1,6 idi.Yol tutuşu uzayışı güzel araç.Çok az insan gördüm pişman olan opelden.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al