wmaraci reklam

Satılık Full E-Ticaret Sistemi

3 Mesajlar 660 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sectant sectant WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Satış Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 2015 yılında Girdiğim Oto Aksesuar ve Oto Yedek parça İşini Kişisel Sebeplerden Dolayı Bırakıyorum.
Hali Hazırda Herşeyi Tam %100 olumlu yorum ve Puanlama Almış Tüm Müşteriler ile İtina ile Bizzat Kendim İlgilendiğim http://profil.gittigidiyor.com/kraldukkan Adlı Dükkanımı Satmaya Karar verdim.
Dileyen Kişiye Oto Yedekparça ve Aksesuar Ürünler Yüklü Vaziyette Stoksuz Çalışacak Sistemli Olarak verebilirim,Dileyen Arkadaşa da ürünler olmadan sadece Dükkanı Deviredebilirim,Kraldukkan olarak isim alınmıştır Her iş için uygun bir dükkan ismidir
Ben oto aksesuar ve yedek parça işi yaptım sadece ,Bilen arkadaşlar bilir gittigidiyorda akıllı sıralama yorum puanlama çok önemlidir bu seviyede bir dükkan olabilmek için yaklaşık 1 yılınızı vermeniz gerekmektedir yani gittigidiyordan dükkan aç ürün koy satılsın diye birşey malesefki mümkün değildir dükkan oturmuş olduğundan konulan ürünler hızlı şekilde google den ve gittigidiyordan aramalarda üst sıralarda çıkmaktadır buda satışı doğrudan etkilemektedir çoğu üründe hiçbir reklam çalışması yapılmadan ürün aramalarında google de gittigidiyor adı altında en üstte çıkmaktadır Dükkan geçmişi olduğundan Müşteriler güvenle Alışveriş yapıyorlar dükkanın olumlu yorum ve puanlaması sebebi ile.
Detaylı Tüm Bilgileri Ciddi Bu işi Yapmak İsteyen Arkadaşlarla Paylaşacağım Ciro kar marjı vs. Konularını.
Ertuğrul Hanbay
545 239 04 86
Dükkan Boş Halde İstediğim Rakam :5.000 Tl dir Detaylar Konuşulur.
İş yapmak İsteyen Arkadaşlar İçin Mükemmel Fırsattır.

🔥 Yurtdışına Marka & İmitasyon Kargonlarınız Uygun Fiyattan Gönderilir
wmaraci
reklam

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel..

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al