wmaraci reklam

Sitesinden Para Kazanamayanlar? Sizler İçin Buradayız!

5 Mesajlar 754 Okunma
wmaraci reklam

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yeni bir projem ile sizlerleyim. Web siteniz var, uzun emek verdiniz ve para kazanamıyor musunuz? Bir türlü emeğinizin karşılığı olan ücretleri kazanamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

1- Sitenizi İnceliyoruz : Sitenizi her konuda inceleyerek analizlerimizi tamamlıyoruz. Ardından bu incelemeleri not alıyoruz.

2- Kazanç Yöntemleri : İncelememiz bittikten sonra, sitenizden nasıl kazanç elde edebileceğiniz üzerinde çalışıp, sizlere sunmak için rapor hazırlıyoruz.

3- Rapor : Hazırladığımız raporu sizlere sunuyoruz. Ve nasıl kazanç elde edebileceğinizi hem rapor ile hem de tüm sorularınıza yanıt vererek skype üzerinden anlatıyoruz.

Tüm bu hizmetimiz 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır!

İşlem Süreci : Öncelikle alttaki formu doldurarak PM atınız, ardından bir ön inceleme yapılır. Ona göre size dönüş yapılır. Dönüş olumlu ise, ödeme alınır. Ve 24 saatlik analiz süreci başlar. Tamamlandıktan sonra raporun sunumu yapılır.

ÜCRETLENDİRME : İLK 3 SİTEYE REFERANS AMAÇLI 30 TL'DİR!

Site Adresi:
Günlük Tekil Hitiniz:
Skype Adresiniz:

Vereceğimiz hizmet sonunda, sitenizden hızlı ve daha yüksek kazanç elde etmek için güzel bir rapor ve fikirlere kavuşacaksınız. Verdiğiniz paraya değecektir.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Peki kazançlar netleştikten sonra öngörülen rakamlar ile ilgili bir tutarsızlık olursa nasıl hareket ediyoruz?
Yani siteye bakıp mobil reklam olur, popup olur gibi bir yönlendirme mi yoksa farklı bir anlayamadığım işlem mi uyguluyorsunuz hocam?

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Peki kazançlar netleştikten sonra öngörülen rakamlar ile ilgili bir tutarsızlık olursa nasıl hareket ediyoruz?
Yani siteye bakıp mobil reklam olur, popup olur gibi bir yönlendirme mi yoksa farklı bir anlayamadığım işlem mi uyguluyorsunuz hocam?

Hocam öncelikle yaptığımız işlem şu şekildedir. Şunları yapın 1 ay sonra 300 tl kazancısakın gibi bir raporda bulunmuyoruz. Sitenizi inceliyoruz. Reklam gelirlerinden tutun, diğer kazanç fikirleri için analizler yapıyoruz. Ve en hızlı, en çok kazandıracak sitenize uygun yöntemleri sizlere sunuyoruz. Bunlar sadece reklamlarla da kalmamaktadır.

Bu projeyi başlatmamdaki asıl amaç kazanamıyorum diye konu açan çok, aslında kazanamıyorum diye bir şey yoktur. Ya kazanmıyorum yada kazanmayı bilmiyorum vardır. Hizmetimiz buna yöneliktir :)

mographic mographic Socialception Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafik Tasarım / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 115 / 33
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam hizmeti ilk referansa ücretsiz sağlarsanız ben denemek isterim. Merak ettim doğrusu :)

Creaception Digital Agency | Graphic Designer ~ Branding ~ Advertising
wmaraci

• Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

mographic adlı üyeden alıntı

Hocam hizmeti ilk referansa ücretsiz sağlarsanız ben denemek isterim. Merak ettim doğrusu :)

Tek kişi olarak sana referans olarak ücretsiz çalışma yapalım o halde :) Konudaki şablonu doldurup mesaj at dostum bana.
mographic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al