wmaraci reklam

Süper fırsat, sadece 40 tl'ye sitenizi uçaracaz

3 Mesajlar 594 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

drmerk drmerk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yüksek lisans ögrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
SELAM ARKADAŞLAR, SADECE 3 İŞ ALIMI YAPILACAKTIR.

NE YAPACAĞIZ?

1 SİTE TANITIMI- Sitemiz siyaset, siyaset bilimi, kamu yönetimi, ders notları, makaleler ile ilgili sitedir. Kendi anahtar kelimelerinde ilk sayfada çıkmaktadır. Günlük +500 hiti bulunmaktadır. 2 yıllık bir site olup, her kanaldan (google, facebook, twitter, paravan blog ve youtube'dan) düzenli ve oranlı bir şekilde hit çekmektedir. 10bin gerçek twitter takipçisi vardır. Facebook sayfası, blogspot, wordpress ve blogcu'da paravan blogları vardır. Yazıların hem hemen hepsi özgündür. Eklenen içerikler 6 saat içinde indekslenmektedir.

(Şuanda alexa sıralaması geriledi. Sebebi sitenin hitsiz olması değil, 1-2 ay önce bir tema değişikliği yaptım ondan geriledi.)

Tanıtım yazınızı sadece sitede ana manşetten degil, 1 blogpsot, 1 wordpress ve 1 adette blogcu'da yayınlayacağız.Aynı şekilde Twitter ve Facebook hesaplarındada paylaşımlar yapılacak. Sitemize eklenen içerikler Revive Post eklentisi ile haftada bir otomatik twitlenir. Yazılarınız kesinlikle silinmez.

Tanıtım yazısı yayınlamaya ek olarak, sitenizin sizin belirleyeceğiniz 5 url'sini makale şeklinde yüksek pr'li sosyal imleme sitelerinden 10 adet makale imlemesi yapacağız. 2 farklı sitede toplam 10 adet.

Bunun yanında hediye olarakta 1 adet Edu makale backlink ve Uludağ sözlükte tanıtım.

Bunların hepsi sadece 40 tl.

Ödeme: Ziraat Bankası

Adult, xyz siteleri, illegal sitelere çalışma yapılmaz.

wmaraci
reklam

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1964
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam bu yaptığınız işi amatör bir webmaster bile 2-3 saate yapar. Ayrıca ticaret puanınız - puanlar da yine de iyi satışlar dilerim.

drmerk drmerk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yüksek lisans ögrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
Yorum için teşekkürler, ticaret puanı eksi olması bir açık arttırma domain satışında anlaşmazlıktan dolayıydı.

ek olarak , bu işi amatör bir webmaster 2-3 saatte değil, bir daha uzun bir sürede yapar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al