wmaraci reklam

Wattpad Hesap Oluşturma ve Takipçi Yollama Sistemi + 27k User

4 Mesajlar 620 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sinanguneydg sinanguneydg Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 aydır uğraştığım wattpad takipçi sisteminin sonuna geldim fakat kişisel hayatımda yaşadığım sorunlardan dolayı bu projeme zaman ayıramıyorum artık. Bu yüzden sistemi tamamen satma kararı aldım şuan piyasa da bu şekilde bi sisteme sahip olanı görmedim wattpad üzerinde. Zamanla gerekli kitleyi toplayıp çok iyi satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiden takipçi satın almak isteyen kitabını biraz daha fazla bir kitleye tanıtmak isteyen insanlar oldu. Sistem 2 farklı şekilde birincisi Takipçi yollama :

Dakikada 400 e yakın takipçi yollayabilirsiniz herhangi bir proxy kullanımına gerek yok. 1 saatlik bir zaman diliminde yaklaşık 20 - 25 bin arası takipçi yollanabiliyor.

Diğer sistem ise hesap oluşturma botu :

Proxy kullanımı şarttır sistem hızlıdır bir günde 40-50 bin hesap oluşturabilirsiniz. Hesapları user:pass olarak kolayca sisteme ekleyebiliyorsunuz.

Dediğim gibi arkadaşlar şuan wattpad üzerine bir sistem görmedim varsa da bu sistemden daha iyisi olduğunu sanmıyorum toplamda 2 aylık bir emeğim var sistem üzerinde alacak olan arkadaş bir site açar tanıtır gerekli kitleye ulaşırsa birkaç ay içinde çok güzel kazançlar sağlayabilir ilgilenen arkadaşlar olursa mesaj atabilir ya da iletişim bilgilerini atarsa detaylı olarak konuşabiliriz. Bunun dışında wattpad kullanan arkadaşlar varsa kullanıcı adlarını yorumda belirtirlerse deneme olarak takipçi yollayabilirim referans amaçlı.

+ olarak site mevcuttur wattboost.com

wmaraci
reklam

barbarosucar barbarosucar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
denemeusercik olarak açtım fakat öncesinden satmak istediğiniz fiyatı söylerseniz alıp almayacağımı söylerim boş yere atmayın fiyat bütçemi aşıyor ise alamayacağım

• Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şuan iş yerindeyim 6da çıkıyorum dostum aklındaki fiyatı söylersen ona göre değerlendireyim çünkü benimde herhangi belirlediğim bir fiyat yok detaylı konuşmak istersen facebook kullanıyor isen adresimi vereyim beni eklersen hem takipçileri yollarım hemde anlaşabiliriz

• Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al