Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık bir ay önce bir konu açmıştım ancak yurt dışında olduğum için fazla ilgi gösteremedim tekrar yeni konu açıyorum..

Sizlere yabancı dilde yüksek tbmler ile kazanç garantisi veriyoz, üstelik tek yapmanız gereken günde 15 dakika ugraşarak konu çekmeniz.

WP ROBOT TAM LİSANS SUNUYUROZ.

Profesyonel sistemler ile zahmetsizce konu çekip paylaşıcaksınız ve arkanıza yaslanıp izliyceksiniz.

30. Gün adsene alamazsak hesabı biz karşılıyoruz.

Sitenizin 30 gününde adsense alamazsak ve siz günde 4-5 makaleyi anlatıcagımız şekilde atarsanız web adsenseyi ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

5 Ayda kendi zararını cıkaramayan sitelere ücret iadesi!!

5 ay içinde site ücretini cıkarmazsa hem ücreti iade ediyoruz hem site sizde kalıyor..

TEK YAPMANIZ GEREKEN ŞEY FORUM ÜZERİNDEN İLETİŞİM KURMAK.

SORULABILICEK BAZI SORULARA CEVAP VERELIM BOSUNA SORMAYIN;

S:Emek vermeden bu kadar kolay kazanacakmıyız?

C:Hayir tabikide emek vericeksiniz cektiginiz konuları özenle bozuk olan yerleri düzenlenlemeniz gerekiyor ve ayrıca konularda bazen
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

S:Konuyu benden başkasıda çekmişse spama girmezmiyim?

C:Konuyu cektikten sonra ilk paragrafı google üzerinden aratarak bu tarz başka makale varmı bakabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

S:Konuları sadece calıstıgımız dildenmi çekicez?

C:Hayır botta pro translate özelligi vardır her dilden çeviri yapar ama biz ingilizceden çekmenizi öneririz.

Tek site satımları fazla olmuyacaktır çünkü herkezin ayrı ayrı sitesi ile ugraşmak yerine mesela 3 site alan bir kişiye anlatmak 3te1 daha kolay olucaktır.

FIYATLAR KAMPANYADA!!

1 SITE: 200 TL YERINE 100TL
2 SITE 350 TL YERINE 200 TL
3 SITE 550 TL YERINE 250 TL